Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak irtó jó teste van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak irtó jó teste van. Most a nyári melegben állandóan póló nélkül, meztelen felső testtel mászkál mindenfelé. Baj ha ezen kiakadok?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi felső testre lehet azt mondani, hogy gyönyörű, az övé az. Kisportolt, izmos, széles váll, imádom.

Viszont mostanában mániája, hogy mindenfelé az utcán póló nélkül járkál, ahová csak lehet.

Egyrészt ez szerintem alapból gáz (boltban felveszi a pólóját, de pl. a villamoson a hangosbemondóban szólt rá a vezető...). Másrészt pedig látom ahogy nyálcsorgatva nézik egyes nők. Teljesen kiakaszt.


Azt mondja, hogy hisztis vagyok, hogy neki így kényelmes és kész, nincs okom féltékenykedni.

Igaza van, vagy okkal vagyok kiakadva?


jún. 2. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson a tudat, hogy a villamoson és póló nélkül mászkál, akkor tahó hülyegyerek a pasid és sok nőnek fontos, hogy értelmes férfi legyen a párja vagy a partnere.

Lehet, hogy sokan azt nézik, hogy mekkora paraszt.

jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Nemrég írtam egy hasonló kérdés alá, ide is leírom. Szerintem nincs ezzel semmi probléma, nyugodtan járkáljon úgy, ahogy akar, "az ő teste, az ő döntése". Hasonlóképpen neked is minden jogod megvan meghúzni a határaid egy kapcsolaton belül.

Tessék szépen leülni, és megbeszélni, felnőttek módjára.

jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit röhejes a pasid azt kész. Szerintem te is nevess rajta egyet és hagyd a fenébe, kb ennyit ér az egész.


Valszeg az égvilágon senki nem bámulja őt nyálcsorgatva, csak te vagy féltékeny és ezt vetíted ki másokra. Pasik szoktak nyálcsorgatva nézni kidobott mellű nőket, de ez fordítva szinte sose igaz. Max ha páran azért nézik meg őt, mert csodálkoznak, hogy miért nincs rajta ruha, és indítsanak-e gyűjtést neki, hogy telljen rá.

jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Te tulajdonképpen a testébe vagy szerelmes? mert hogy az agyába nem, az biztos.
jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is megnézném, de nem azért mert "hű de jó pasi!", hanem hogy milyen hülye. Függetlenül attól hogy tényleg jó e
jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Hű, igazi gyúrós csávó lehet a pasid. A "dinnyecipelő" kéztartás is megvan neki? Lefogadom, hogy ha egy ceruzáért kell nyúlnia, azt is lassan, megfeszített bicepsszel teszi 😂
jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Enyémnél biztos nincs jobb teste.
jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy dolog, hogy nekem is az izmos pasik tetszenek, de ezt a proli félét kerülöm…
jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon kene kiakadnod, hogy mekkora turho a pasid. Ez a polo nelkul maszkalas botranyos, otthon a kertben vagy a lakasban rendben van, na de tomegkozlekedesen!?
jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Netán c.?

Azok járnak úgy vagy a hasonlóan suttyók.

Már ha nem kamu a kérdés.

jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!