Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért védi állandóan a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi állandóan a párom az exét?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor árt neki, nekem, és a veszekedéseink 90%-át ő okozza. Próbálom a párom szemét felnyitni, hogy csak kihasználja a jó szívét, és mindent megtesz, hogy keresztbe tegyen nekünk, de mindig megvédi. Arra hivatkozik, hogy jóban kell vele lenni a gyerekeik miatt. Ezt el is fogadom, de úgy érzem már túlmegy ezen a kapcsolatuk.

Azt érzem, hogy belefáradtam ebbe. Mit tegyek?



ápr. 21. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem tudod elfogadni, hogy nekik kapcsolatban kell állniuk akkor hagyd el. Ha annak a nőnek igaza van veled kapcsolatban akkor a párod nem fog téged megvédeni mert nincs igazad. Ha nem tetszik, hogy védi szed a sátorfád össze.
ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nem szabad elvált apával összejönni. Sose lesz igazad a volt feleséggel szemben, mert ő "a gyermekei anyja". Ez verte ki nálam a biztosítékot.
ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy amíg én látom, hogy mire megy ki a játéka az exének, addig a párom nem akarja észrevenni. Amikor elkezdtünk randizni, már akkor furcsáltam a dolgot, hogy miért hivogatja pl.. (Akár este 11-kor is) és ez csak a kezdet volt, azóta durvább..

Elveszettnek érzem magam nagyon.

ápr. 21. 16:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki! Mit macerázol velük?
ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

A maniopulációi előtt légy több lépéssel, és amikor kivitelezi a manipulációját-akkor a férjed saját maga jön rá, hogy mit művelnek vele. És te becsülettel, egyenesen fogsz állni.


Mert nem érdem egy ócska manipultor szintjére kerülni. Nem az az erős, aki manipulál, hanem az aki egyenesen becsülettel az igazsággal áll.

ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle. A nő nem fogja elengedni, ez csak rosszabb lesz. Kell ez neked?
ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Mióta tart ezt? Bevallom én voltam ilyen fenyegető exfeleség. Egyszerűen nem tudtam és nem is akartam elfogadni a helyzetet (nekünk is van gyerekünk). Magamtól kellet belátnom, hogy vége van és megvan ennek az oka.

Azt javaslom ha szereted, akkor adj időt és kezeld a dolgokat a lehető leghiggadtabban. Ne szidd az exet semmiképpen se, ne veszekedj a pároddal. Én megéreztem, ha feszültség van közöttük, szerintem az ex is érzi, tudja. Amíg feszkó van, addig nem fog leállni.

ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat. Az a legszebb az egészben, hogy tudom hogy higgadtnak kell lennem. De megmondon őszintén, higy egy idő után már nem tudok az lenni.

Ez az egész már 3 éve tart (van egy majdnem 1éves gyermekünk), 6 éve váltak el. Őszintén? Nem hiszem, hogy valaha vége lesz ennek az egésznek..

ápr. 21. 17:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Közös gyerek is van? Hát ez bonyolítja a helyzetet.
ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok, azt hittem pár hónapról van szó. Exfelesêgnek van valakije?
ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!