Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne neked?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindent megteszek barátnőmnek. Még akkor is ha nekem más dolgom van, beszorítom hogy meg tudjam oldani neki.


De ez most rosszul esett:


Holnap műtik apu kezét ami ma derült ki mert ma voltak vizsgálaton.


Barátnőm mára tervezte megcsinálja a körmeit. Mondtam hogy menjünk át pár szóra mégis. Erre hogy jó de akkor hétkor álljon neki a körmének?? - érdekes 1órát tud mobilozni a wcn, meg este 8kor nekiállni hobbizni,meg elb.szni az időt mással az nem gond..az hogy én kértem hogy menjünk át akkor már egyből ez van.. holott szüleim is ugranak amint elböffenti magát hogy kellene segítség..



Én fordított esetben ha nàla lett volna ez, egyből mondtam h oké, indulunk amikor mondod.


jún. 18. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kiégtem rajtatok 😂😂 oknyomozói képességgel tudjátok, hogy ez melyik kérdező és melyik sztori 😆 Én nem vagyok annyira képben, de pl. a belinkelt kérdés 2019-ből tényleg idetartozik, felismerhető az írásjelek használatából. Na jó, innentől ha kis szabadidőm engedi, én is sasolok majd a folytatásért 👀
jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez oknyomozónak lenni, látod mennyire felismerhető…főleg hogy kb napi szinten nyomja.
jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!