Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy mivan? (bövebben lent, és nagyon kéne a segítség. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés hangzott el már itt, de nagyon kéne segítség...

Na szóval, van egy srác a suliban , és nagyon bejön nekem.. De amióta tudja azóta folyton néz stb...

És mivel hát ott ebédelek a suliban.. és hát épp megyünk a barátnőmmel az ebédlőhőz. hogy ebédelni.. és azt veszem észre h a srác nekidölt a falnak . és nekem ugy tünt hogy elég rossz kedve volt.. oyan szomorúnak tünt... és hát oké volt... nemtudtam mit tennii éppen . de oda megyek az ebédlőhőz. és oda ment az egyik fához és nézett akkor is... nah szóval .. most elég hülyén fogalmaztam bocsi , de remélem érhető azért..

nah szal.. most zerintetek akar valamit , vagy mit akar ez jelenteni??


2010. okt. 29. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vedd már észre magad te paraszt! Itt a saját véleményünket lehet elmondani. Mire számítottál? Hogy azt mondjuk, hogy "HUHHHHHHH!!!!!!!!!! BEJÖSSZ NEKI?!!!!!".


Hát ezt felejtsd el... MERT: Fingunk sincs róla, hogy bejössz-e neki.


És most én is kérdezhetném, mint ahogy te is kérdezted az egyik hozzászólótól: "és az fáj neked?". Mielőtt válaszolnál a buta agyaddal, ez költői kérdés volt.


Nesze normális válasz. Ilyen gyagya kérdésre ilyen fajta "normális" választ lehet adni.

2010. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

P(A)=k/n

(k – kedvező esetek száma , n – lehetséges (összes) eset száma)


Jó számolgatást!


(Ostoba kérdésre ostoba válasz)

Egyébként díjaznám, ha tudnál normálisan írni.

2010. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem biztosan nem jössz be neki...

Most azért mert neki dőlt egy falnak bejönnél neki?

A pasik nem figyelik, hogy mit csinálnak, ahoz volt kedve, hogy nekidőljön, akkor nekidőlt...

Meg azért mert szomorú volt... Nem lehet szomorú? Vagy mi?

És szerintem azért néz mert röhejes vagy. Ha tudja, hogy bejössz neki akkor kezdeményezne...


Ja és azért mert valaki olyan választ ad, ami neked nem tetszik senkit sem kell lecseszni.


És egyébként hány éves vagy ( a leírásod alapján kb. 12 lehetsz)

És ő hány éves??

2010. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mért kötelező mindenkinek belémkötnie?? :/ Ha valami nem tetszik ne írj oda.... Komolyan mintha 2 évesek írjálnának ...



Nem azt mondtam h mondjátok meg h bejövök e neki , mert ha még énsem tudom akkor ti honnan tudnátok..-.-"

Hanem én csak annyit kérdeztem hogy szerintetek miért csinálja ezt ...ha meglát engem..


De nektek lehet beszélni..-.-"

2010. nov. 13. 18:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Darklady válasza

Bocsi h már csak most írok

nem kell oltogatni ti vagytok a parasztok akik oltogatják

na tessék

amíg normálisan lehet olvasni érthetően hogy mit írt addig maradjatok már meg tényleg ha nem tudtok normálisan írni akkor tiplizzetek a kérdésről

Tehát

Vedd fel vele a kapcsolatot beszélgess vele többet táncsak le tudod majd szűrni mi a helyzet

2010. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!