Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [SEGÍTSÉG]Hogyan szakíthatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[SEGÍTSÉG]Hogyan szakíthatnék vele fájdalommentesen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és van egy két éves kapcsolatom! Az igazság, hogy beleuntam és a lány meg túlzásba viszi és túl komolyan gondolya ezt az egészet! Én nem szeretném tovább folytatni ezt a kapcsolatot és hogyan tudnám tudtára adni, hogy már nem akarom folytatni? Próbáltam már személyesen de teljesen kiakadt és nem akarom szenvedni látni! Segítség légyszííí :s:s
2010. jún. 12. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy szakítás sosem fájdalom mentes.
2010. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sajnos nincs semmilyen fájdalom mentes módszer. Szerintem tisztázd vele, lesz ami lesz(gondolom én hogy ez az első kapcsolaat,és az első csalódáson is egyszer túl kell esni).
2010. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
gyorsan és őszintén szakíts vele. és ne maradj vele utána ott, mert akkor csak a szenvedést fogod látni és lelkiismeretfurdalásod lesz. én 1,5 év után szakítottam a barátommal (én 16L, ő 18F), szintén azért, amiért te szándékozol szakítani a barátnőddel. nem húztam a dolgot, megmondtam neki (mondjuk már sejtette, nem érte villámcsapásként), nem volt dráma, nem sírt, de mégis tudom, hogy szenvedett. szerencsére azóta már összefutottam vele az utcán és nincs semmi gondja, boldog.
2010. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy még nem élted ki magad, másra is szükséged van, és hog már unalmas vel lenni. Muszáj megtenned, ne érdekeljen, hogy fáj neki, neked jobban fog fájni, ha nem tudod otthagyni. Csak légy határozott!! 18/L
2010. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm csajok a válaszokat! És igen valóban tényleg azért akarok vele szakítani mert nem éltem ki magam rendesen! Az igazság az, hogy nagyobb csajokkal szeretnék együtt lenni de nem komolya kapcsolatra hanem csak haverkodni velük, flörtölni és némelyikkel még többet is! :s Ez nehéz lessz...
2010. jún. 12. 22:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Csajoktól kérdem: Általában az első kapcsolat után ha szakítanak veletek mit éreztek ti pontosan? Mármint valami olyasmi érzés van bennetek, hogy talán ti csináltatok valamit rosszul?
2010. jún. 12. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem tudok válaszolni, velem még csak 1x szakítottak, mikor elmondtam a srácnak, hogy előző este lefeküdtem valakivel. Nem ért meglepetésként, ezt is vártam a dologtól. És már ott volt a másik srác, akivel azóta is együtt vagyok.:) És örülök, hogy nem álltatod a csajt hiába, és tudom azt is, hogy ilyen idős korban kellenek az egyéjszakás vagy akár csak ilyen kis smárolós dolgok, meg flörtök is!:) 18/L
2010. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22:16 vagyok! A csajszi biztos azt fogja érezni, hogy benne van a hiba, általában ezt érzik, elmondásuk szerint. De ha van egy kis arca meg egó, önbizalom, akkor nem fogja túl mélyen érinteni, és te leszel a hibás, "mert ő mindent megtett".
2010. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De még mennyire! Gondolom a 18-20 év körüli csajok meg is értenek! Én 18-20 éves csajok társaságát kívánom leginkább :s
2010. jún. 12. 22:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak csajok, akik a fiatalabb srácokra buknak. Nekem is volt fiatalabb pasim:) És hidd el ha bejössz neki pl buliban találkoztok, nem az fogja érdekelni, hogy menniy idős vagy, hanem hogy mien helyes mg aranyos...
2010. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!