Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módon szakíthatnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Milyen módon szakíthatnék vele?

Figyelt kérdés
Barátommal kb 4 hónapja vagyunk együtt, de már nem olyan mint az elején, és ez miattam van, mivel már nem szeretem úgy, mint amikor összejöttünk.Sok tulajdonsága idegesít már, és én úgy gondolom, hogy így a legjobb. De itt jön a probléma. A srác már egy kis vita alkalmával is könnyes szemekkel jön megbeszélni a problémát, ráadásul az ismerősei is mind beleszólnak a kapcsolatunkban leginkább olyan formában, hogy én vagyok a szemét én meg hallgatom. Szóval hogyan tudnék vele szakítani? Mondjam el szépen sorban az indokokat? vagy esetleg találjak ki valami olyat amit nem érez az ő hibájának? vagy hogyan? kérlek segítsetek.
2011. okt. 19. 18:05
 1/2 Nowan ***** válasza:

Két út van.

Illetve három.

Naszóval:

Lehet várni valami külső körülményre, pl.: hosszabb távollét, de ez szerintem becsapása a másiknak, a te lelked is tönkremegy bele nem csak az övé. Ha tiszteled valamennyire lépsz.

2.: Kapcsolat valaki mással. Ha mást szeretsz ezt meg kell értenie. ehhez nyilván kell valaki...

3.: Elé állsz és megmondod a frankót.

Ha van benne büszkeség, nem fog melletted maradni ha te csak sajnálatot érzel. Amint kimondod a "szánalom" szót a kapcsolatnak vége. NEM fogod tudni visszacsinálni.


Sajnos ezt is meg kell tanulni, csakúgy mint az ismerkedést.

2011. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) És mi lesz, ha kiakad és elkezd nekem sírni, hogy megváltozik, vagy, hogy próbáljuk meg stb? :/
2011. okt. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!