Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [SEGÍTSÉG]Hogyan szakíthatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[SEGÍTSÉG]Hogyan szakíthatnék vele fájdalommentesen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és van egy két éves kapcsolatom! Az igazság, hogy beleuntam és a lány meg túlzásba viszi és túl komolyan gondolya ezt az egészet! Én nem szeretném tovább folytatni ezt a kapcsolatot és hogyan tudnám tudtára adni, hogy már nem akarom folytatni? Próbáltam már személyesen de teljesen kiakadt és nem akarom szenvedni látni! Segítség légyszííí :s:s
2010. jún. 12. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, én 16 voltam, mikor 1,5 év után szakított velem a barátom. Az utolsó fél évben én tepertem, mindent megadtam neki (bár csak utólag jöttem rá, hogy csak nekem köszönhetően voltunk még együtt), és igazából a szakítás olyan volt, mint derült égből a villámcsapás. Előző nap még nálunk volt, mondogatta, hogy mennyire szeret, este még édes smst írt, aztán másnap alig szólt hozzám, oda se jött (osztálytársak voltunk), és egyik szünetben félrevontam, hogy bökje már ki, mi baja, erre közölte, hogy rájött, hogy már nem szeret. Én eléggé kiborultam, és bizony magamat hibáztattam. Igazából azóta is kb 0 az önbizalmam, pedig azóta már 2,5 éve van barátom, akivel imádjuk egymást, tudom, és érzem is, hogy mennyire szeret, de én mégis sokszor félek, hogy majd Ő is elhagy, mert nem vagyok elég jó... :( Szóval ha a barátnőd is ilyen önbizalomhiányos, akkor inkább azt javaslom, amit egy barátom csinált régen a lányokkal, mikor szakítani akart velük úgy, hogy ne bántsa meg őket: A srác azt csinálta, hogy elkezdte hanyagolni a csajt, bunkó lett vele, gyakorlatilag megutáltatta magát a lánnyal, és így végül a csajok hagyták ott. Elég féreg módszer, de mondjuk lehet, hogy ha nálam is ezt csinálja az exem, és én szakítok, akkor nem lennék még most is önbizalomhiányos, mert akkor úgy hagytam volna ott, hogy ő volt hülye, nem én...
2010. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy ez is egy megoldas de ez nem vall rám! :s Én nem akarok csalódást okozni neki de sajnost ami nem megy azt nem kell erőltetni :s! Köszi a válaszaitokat. :)
2010. jún. 13. 07:43
 13/14 A kérdező kommentje:
És az mondjuk előbbsegítené a szakítást ha kb egy-két hétig nem találkoznánk mondjuk elutazni vagy csak jobban összehozna?
2010. jún. 13. 07:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Na igen, egy szünet mindenképpen kellene mielőtt szakítasz vele, abból már érezné, hogy mi a terved, nem érné villámcsapásként, és azért nem szabad játszani az érzéseivel. Fokozatosan "kell" leépíteni egy kapcsolatot.
2010. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!