Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a pasimból, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a pasimból, hogy szakíthatnék vele?

Figyelt kérdés
kb három hónapja járunk, ez idő alatt, többet vitatkozok a szüleimmel, miatta, rászoktatott a fűvezésre, piára! A szexuális életünk az durva, állandóan kívánja a sexet, még egy kurv@ filmet sem tudok megnézni mert képes akkor is rám mászni, nem akar gumit sem használni, mikor érzi h elmegy akkor kihúzza és összespriceli a testem :S, elejébe ez még jól is esett, de most már nem érzek iránta semmit, egy brutális állat, nem több. Szilveszter éjjel megfogadtam h elhagyom és új életet kezdek! Csak az a gáz, h nem tudom hogy mondjam el neki h kopjon le rólam, mára meg azt találta ki, h elhívja a spanját és háromasban akar szexet... ebbe nem akarok belemenni... nem merem elmondani neki h elhagyom mert félek h megves :S...esetleg tippek? h mit tegyek? Jó lenne ha segítenétek, előre is köszi :-)
2011. jan. 9. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát először is ne hagyd magad! nem jó dolog ez a megszakításos módszer.. nincs valami olyan barátod aki esetleg megvédene,hogy ha valami elvetemült dologra hajlamodna a pasid,ha elhagynád? persze remélem nem lesz ilyen. próbálj vele higgadtan beszélni,és kérj meg valakit,hogy legyen ott a közelben,hogy ha baj van,tudd hívni vagy ilyesmi. de szerinted bántana téged?.. akkor nem szeret..
2011. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy sikerült egy ilyen elit pasival összejönnöd! Biztos minden tökéletes volt az elején, vagy csak a drogtól nem tudtad felfogni, hogy mi is van?

Mégis hogyan szakíts? Egyszerűen add ki az útját. Bár esélyes, hogy inkább meghunyászkodsz, mert az egyszerűbb, mint kimondani, hogy vége.

További sok boldogságot!

2011. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó ez eddig mind jó, de mégis hogy mondjam neki h elegem van belőle!!! állandóan azt mondja h jó testem van, meg sexy vagyok és többre is vihtném ezzel a testtel, már az is szóba került nála h külföldre kivisz táncolni :S
2011. jan. 9. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Akkor kis gyorstalpaló az érzelmekből: az egy dolog, hogy marhára odavan a szexi testedért. De tudod, a testi vonzalom meg a szerelem, az érzelmek két külön dolog. Egy kapcsolatban messze nem elég csak a testi vonzalom, sőt, az érzelmi kötődés, és az, hogy ezt tetteivel alátámassza, sokkal fontosabb. Vagy te olyan csaj vagy, akit azzal, hogy szexi vagy, meg jó tested van, már meg is lehet kapni?

Meg mi az, hogy ki akar vinni táncosnak? Basszus, te még annak örülsz, hogy kvázi k*rvát akar csinálni belőled?

Térj már észhez, basszus! Nem elég az, hogy full eleged van belőle? Vagy ócska ribit akarsz magadból csinálni? Ennyire értékeled magad?

2011. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de hát én nem akarok kimenni, pont azt írom....
2011. jan. 9. 09:46
 6/12 Bretso ***** válasza:
Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy az intelligenciát egyeseknél igen szűkre szabták.
2011. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mikor bevan b*szva, bas*d pofán mint állat, és mondd meg neki, hogy csináljon az anyjából azt, mert te nem leszel a k*rvája aztán hagyd ott a p*csába
2011. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

öööö ha fenyegetőzik rendőrség.

javaslom nyilvános helyen, napközben (tehát véletlen se merjen neked esni, vagy ha mégis bánt legyen elég szemtanú) közöld vele higgadtan, hogy nem kívánsz vele többet érintkezni, semmilyen módon.

ha ezt megtetted add vissza a holmijait (ha van nálad), lélekben mondj búcsút a cuccaidtól, ami esetleg nála van, és menj haza.

ha hív ne vedd fel, ha ír, ne válaszolj, nagyon fontos, hogy egyáltalán ne kommunikálj vele, mert minden fajta reagálást (még azt is, mikor elküldöd a halál f.szába) megerősítésnek érez majd, és még inkább keresni fog. aztán be lehet vonni a rendőrséget, és feljelenteni zaklatásért. ha biztos vagy benne, hogy otthon rejteget kábítószert, akkor akár ezzel is feldobhatod. a szájhősöket elég jól el lehet ijeszteni egy hivatalos idézéssel. bízzunk benne, hogy itt csak erről van szó...

2011. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de egy buta p*csa vagy:/ miaz h rászoktatott a piára, és fűre? Olyan nincsen, h rászoktatott. Te szívtál vele, te ittál vele, gondolom nem nyomta le a piát a torkodon:/ szánalmas vagy, magadta hibáztasd! Ha ilyen barátom lenne rég elhagytam volna, meg miaz h megver? Kérd a szüleid segítségét ha bántani akar, aztán majd ők gondolom úgyis mennek a rendőrségre(ha bántani fog) Hány éves vagy? 16? 17? (ha ennél több akkor gratulálok, mert nekem 16 éves fejjel több eszem van mint neked;)) ://
2011. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

J válasza


Nem kell szakíts ( a palid nem cigány véletlenul)

Elmondom mi lessz belemész a hármasa a négyesbe átpasszol a tesóknak lehet még a kutyával is megugrat. Kivisz táncolni na ott már az idegenekkel is dugnod kell ha nem elver ha terhs leszel simán kirugdossa belőled. Szóval be leszel törve kur*ának ha meg nem hozol elég pénzt drogra odad az 50 éves büdös öreg faterjának, mert te nem tudod hogy mond meg neki hogy "vége menj a ge*ibe nem akarlak látni többet" Boldog életet.....

2011. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!