Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elegem van a pasimbol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem van a pasimbol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval az a gondom hogy 13 honapja vagyunk egyutt, keresztulmentunk mar mindenen, gondolok itt megcsalasra, ami miatt szunet lett, mikor kiderultek a megcsalasok aztan majd 2 honapig csak csesztettuk egymast, de ennek vege, most ojan 2-3 honapja minden rendben van, igaz hogy kicsit hisztizek, nemnagyon hiszek neki, ha mond is valamit, muszaj kinyomozzam hogy az ugy volt e, (ez mind a megcsalas miatt, azota kicsit megvaltoztam)de ezt szepen megbeszeltuk es megvaltoztam, kb 2-3 hete lealltam mindennel, hanem hetfon elmentek hozza a baratai, es vittek sort, felhivott hogy nemer ra mert ottvannak a baratai, es hogy vittek par sort, azt mondta hogy 2 2literest, de aztan megtudtam az egyik baratomtol hogy ott nem 2 volt hanem 11 2literes, irtam neki hogy mert nem lehetett elmondani, nemlettem volna merges ha isznak, hisz csak fiuk voltak, o viszairt csak anyit hogy szeretlek, (leakart razni gondolom) kicsit merges voltam, mert ijen aprosagokat eltitkol, es irtam neki mit titkolsz meg kitudja, vmi ijent, es o szakitott velem.... azt irta pontosan, ha nem bizol bennem akkor vege, mondtam hogy hat jo, akkor vege... ha te igy gondolod. aztan este hivogat, meg basztat, hogy karacsonyig ne talizzunk, meg minden, tisztara elegem van belole, nemtudom it kebzel maagrol, mindha o iranyitana, baratai mindig mondtak neki hogy ijen csajt, aki kitart mellette megegyszer nem talal, (ez nagyon jolesett) es az lenne a kerdesem hogy mit csinaljak? szerintem csak baszogat, hogy vege, de ezt nmefogom turni, hogy csak ugy ijeneket irkaljon, EZERT mert megkerdeztem.... bocs ha hoszu lett! 16/L 18,5/F
2010. dec. 8. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
ja mar gondoltam arra is hogy mas lehet a baja.... nemhiszem hogy ijen hulyeseg miatt irta volna, de akkor nemtudom mit hivogat.... :(
2010. dec. 8. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
te tudod miért vagy még vele. biztos jó szenvedni. :)
2010. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szubjektív véleményem az, hogy hagyd. Nincs meg az alapvető bizalom, a srác meg nem teljesen őszinte. Ezzel hosszútávon nem lehet mit kezdeni. Úgy biztos menne, ahogy írtad, hogy 2-3 hónapig okés, de aztán jönne valami. Tanácsom az, hogy ne légy bizalmatlan alapból senkivel amíg nem tesz érte, ha megcsal akkor meg max 1 esély, de a következő hazugságnál annyi. Persze nem az apróságokra gondolok. A hazugság nem ugyanaz azzal, mint amikor nem mond el valamit az ember. Találsz jobbat ha ennyire nem tisztel amúgy. Hajrá!
2010. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű lehet felhúzta magát azon, hogy kiváncsiskodsz. Azt én sem értem, hogy miért ne tehetnéd hiszen a barátnője vagy, meg arról is minek hazudni, hogy hány liter bor van ott(hacsak nem később lett 11 liter mert még miután írt akkor is vittek). Azért hívogathat mert már bánja és rájött milyen jó barátnője van és fél, hogy elveszít. Mondjuk nem így kéne veled viselkednie hogyha szeret. Lehet a megcsalás tette be nektek a kaput :S De ha megbeszéltétek ugyanúgy együtt lehetnétek boldogan. Mindenképp beszéljétek meg! Ha nem teszitek lehet bánni fogjátok mindketten :(
2010. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem hagyd a p.csába ha nem bizol benne akkor felesleges ha meg megcsal akkor meg örülhet hogy még szóba állsz vele .

(amugy az ilyen az ly;)

2010. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!