Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a pasimból, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a pasimból, hogy szakíthatnék vele?

Figyelt kérdés
kb három hónapja járunk, ez idő alatt, többet vitatkozok a szüleimmel, miatta, rászoktatott a fűvezésre, piára! A szexuális életünk az durva, állandóan kívánja a sexet, még egy kurv@ filmet sem tudok megnézni mert képes akkor is rám mászni, nem akar gumit sem használni, mikor érzi h elmegy akkor kihúzza és összespriceli a testem :S, elejébe ez még jól is esett, de most már nem érzek iránta semmit, egy brutális állat, nem több. Szilveszter éjjel megfogadtam h elhagyom és új életet kezdek! Csak az a gáz, h nem tudom hogy mondjam el neki h kopjon le rólam, mára meg azt találta ki, h elhívja a spanját és háromasban akar szexet... ebbe nem akarok belemenni... nem merem elmondani neki h elhagyom mert félek h megves :S...esetleg tippek? h mit tegyek? Jó lenne ha segítenétek, előre is köszi :-)
2011. jan. 9. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem kicsit falsnak tűnik a dolog, valóban nagyon ostobának kell lennie valakinek, hogy ilyesmire rá tudják venni, viszont az írásképe rendben van. tud fogalmazni, relatíve helyesen is írni, nem tűnik annyira hülyének.

talán fake az egész...?

2011. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
csald meg velem es mondd meg neki,nem lesz gondod vele hidd el :)
2011. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!