Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás, vagy jogos a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy jogos a barátnőm óriási kiakadása, hogy nagyapámat kisegítettem nagyjából minden félretett pénzemmel amim volt?

Figyelt kérdés

Eladtam kb. másfél éve az autómat, amiből egymillió forintot kaptam kézhez. Már akkor nagyon rá volt feszülve, hogy rakjam el otthon a kis ládikámba, és ne nyúljak hozzá. Én úgy voltam vele, hogy a saját pénzem, azzal azt csinálok amit akarok, így számlára tettem. Viszont megszorult nagyon durván a nagyapám (szüleim sem tehetősek egyáltalán), így oda adtam a teljes összeget neki, hiszen ő is segített gyerekkoromtól kezdve a felnőtté válásig bezárólag anyagilag, ha tudott.


Tehát közöltem a barátnőmmel, hogy oda adtam neki a pénzt, és jött a bitang nagy kiakadás, sírás. Merthogy azt a mi javunkra kéne fordítani, és ha egyszer adtam neki, akkor megint fog akarni, mert megint előfordulhat ilyen eset. Mondtam neki, hogy igen adok, ha úgy adódik, és valószínűleg ő is megtenné közeli rokonáért. Hiába mondtam bármit is, gyakorlatilag egy 0-24-es balhét kellett hallgatnom, az eddigi legnagyobbat. Korábban is már rengetegszer a torkomnak esett, és én már nem vagyok olyan nyugodt természetű emiatt, mint voltam. Együtt élünk albérletben, szóval a költözés jelenleg így, hogy most nullán állok, nem megoldható. Persze nekem kéne menni, mert ő tette le a kauciót, és ő találta az albit. Hiába én intéztem aztán a tulajjal, mert ő nem hajlandó intézkedni.


Én vagyok az aki rossz döntést hozott valóban?



jún. 3. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Itt ako mellém állt, durván le lett pontozva élből ahogy látom. Az már birtok viszony, ha mindent meg akarna szabni nekem, hogy mi mere hány méter. A saját pénzemmel is. Jött egy helyzet amiben úgy döntöttem, hogy segítem a saját családtagomat. Nekem kenyérre azért van pénzem, na meg mindjárt fizu.
jún. 4. 14:28
 42/62 A kérdező kommentje:
Az, hogy a telefonomat akarja ellenőrizgetni, az is rendben van?
jún. 4. 14:29
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező miért vagy vele! Akkor szakíts! Mégis miért az a fontos, hogy ismeretlenek mit gondolnak?! Te egyedül nem tudod kitalálni, hogy neked okés-e hogy ellenőrizget?? Másnak kell megmondania?
jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Nem tudok hirtelen másik albiba menni anyagi okokból
jún. 4. 17:59
 45/62 anonim ***** válasza:
85%
Bár lenne egy milliód, amiből le tudnál lépni.🙂🤣
jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Majd lesz megint megtakarítás. Korábban is volt már, de akkor nem voltam ilyen kritikus helyzetben, nem számítottam erre.
jún. 4. 19:28
 47/62 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣 kenyérre van. Barátnőd ilyen olyan rossz, papinak oda kellett adni az egészet.

Saját pénzed, oké...az albérlet meg a nődé. Mehetsz nagyapádhoz.

jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a barátnődet. Hogyan tervezzen veled, amikor a közös életetekben az utolsó forintodat is kialmolod magad alól? Később majd ez lesz kettőtök pénzével? Esetleg gyerekre félretett pénzzel?

Tőlem repülnél, az biztos.

jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Ez nem jelenti azt, hogy egy másik élethelyzetben is ugyanígy döntenék.
jún. 5. 14:28
 50/62 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!