Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás, vagy jogos a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy jogos a barátnőm óriási kiakadása, hogy nagyapámat kisegítettem nagyjából minden félretett pénzemmel amim volt?

Figyelt kérdés

Eladtam kb. másfél éve az autómat, amiből egymillió forintot kaptam kézhez. Már akkor nagyon rá volt feszülve, hogy rakjam el otthon a kis ládikámba, és ne nyúljak hozzá. Én úgy voltam vele, hogy a saját pénzem, azzal azt csinálok amit akarok, így számlára tettem. Viszont megszorult nagyon durván a nagyapám (szüleim sem tehetősek egyáltalán), így oda adtam a teljes összeget neki, hiszen ő is segített gyerekkoromtól kezdve a felnőtté válásig bezárólag anyagilag, ha tudott.


Tehát közöltem a barátnőmmel, hogy oda adtam neki a pénzt, és jött a bitang nagy kiakadás, sírás. Merthogy azt a mi javunkra kéne fordítani, és ha egyszer adtam neki, akkor megint fog akarni, mert megint előfordulhat ilyen eset. Mondtam neki, hogy igen adok, ha úgy adódik, és valószínűleg ő is megtenné közeli rokonáért. Hiába mondtam bármit is, gyakorlatilag egy 0-24-es balhét kellett hallgatnom, az eddigi legnagyobbat. Korábban is már rengetegszer a torkomnak esett, és én már nem vagyok olyan nyugodt természetű emiatt, mint voltam. Együtt élünk albérletben, szóval a költözés jelenleg így, hogy most nullán állok, nem megoldható. Persze nekem kéne menni, mert ő tette le a kauciót, és ő találta az albit. Hiába én intéztem aztán a tulajjal, mert ő nem hajlandó intézkedni.


Én vagyok az aki rossz döntést hozott valóban?



jún. 3. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Együtt mentünk el kifizetni a tartozását
jún. 3. 15:23
 22/62 A kérdező kommentje:
Már attól elkezdett sírni nekem, hogy nem vittem le a szemetet, mert éppen elfelejtettem. Nem, nem szoktam sűrűn elfelejteni.
jún. 3. 15:24
 23/62 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy ki kivel ment. Lassan meghal a papa és te neki adtál annyi pénzt. Neked ki fog adni?
jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki nem fog adni. Úgy éreztem, hogy ennyi jár neki.
jún. 3. 15:26
 25/62 anonim ***** válasza:
79%

18 vagyok.


Egyetértek 23. A kérdező felelőtlen, mást néz, de őt nem fogja amikor szorulni fog a hurok...

jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a baj, hogy kisegítetted a papádat, hanem az, hogy 0 pénzügyi tudatosságod és életképességed van.

Nem vagy egy értelmes felnőtt ember szintjén.

jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet úgy megszorulni, hogy egymillió forint kell azonnal?
jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Felhalmozódtak az elmaradásai, tartozásai.
jún. 3. 17:16
 29/62 anonim ***** válasza:
72%

Ahelyett, hogy a te személyi kölcsönödet törlesztetted volna azonnal elő, mikor eladtad a kocsid......


Na ez fájt a barátnődnek bizonyos fokig jogosan.

jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Felvetettem neki, hogy ez a tervem vele, élből ellenezte.
jún. 3. 17:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!