Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen szerencsétlen aki az esküvője napján tudta meg, hogy korábban megcsalta a leendő férje??

Figyelt kérdés
máj. 31. 12:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

"Mi szerintetek az oka, hogy a férfiak ilyen gerinctelenek?"

Nem "a férfiak", hanem ez a konkrét férfi.

Ahogy nők között is bőven van ilyen.

máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#19


Minden oké?


Érthetetlen, hogy tudtál házasodni olyan emberrel, aki többször(!) elárult téged.

Ráadásul simán tudatlanságban tartott volna, ki tudja meddig.

máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%

Az a 3 megcsalásos eset sok évvel a házasság előtt volt. Addigra már megbánta, el akarta felejteni a dolgot.

Tudom h aki egyszer megcsal megcsal máskor is és ez sose fog hagyni nyuzgodni és lehet h 100%-ban sose fogok bízni benne. Ugyanakkor azt gondolom vannak nagyobb gondok is a világban és szeretjük támogatjuk egymást, támogatott a nehéz helyzetekben szóval összességében nincs okom azt mondani hogy a házasságom rossz lenne.

máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, #23-as


Nekem ilyen ember nem kéne házastársnak. Nem érdekelne a bűnbánata sem.

De, ha te jól megvagy vele, akkor az a lényeg.

máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos lehet hogy rossz a merítés de a baráti körben olyan borzasztó kapcsolatokat látok hogy összeteszem a kezem.

Nárcisztikus emberek akik lelkileg tönkretesznek embereket, lelki és fizikai erőszak, úgy hogy a másik félnek elmegyogyóba kell vonulnia. Aztán elválnak és elvadítják a gyereket a jogos szülőtől, a "bűnősnek" ítélika gyereket. És sajnos err emár több példát is tudok. Meg olyanok akik elveszik a másik pénzét, lakását, fél életét.



Őszinté szólva, az zavar egy kicsit hogy akkor amikor megtörtént és bűntudata volt nem árulta el. Az hogy évekkel később már inkább örök titok marad(t volna) azt sokkal jobban el tudtam volna fogadni. Amiről nem tudsz, az nem fáj.

A megcsalás csúnya dolog, de léteznek ezerszer rondább és embertelenebb dolgok is. Én megtanultam elfogadni, és megbocsátani a múltat. Természetesen ha újra előfordulna, akkor valószínűleg már tényleg elveszteném minden bizalmamat.

máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Most sokkot kaptál (sírás-nevetés felváltva), vigyázz, hogy nehogy traumás depresszióvá alakuljon. Én így jártam, igaz 30 éves évfordulónk évében csalt meg a férjem. Én soha nem csaltam meg, ugy gondolom és érzem, hogy ezelőtt Ő sem, és azt is átérzem, amikor azt írtad, milyen szerencsés voltál. Én ezt mondogattam 30 évig, milyen szerencsés vagyok, megbecsültem a boldogságot, aztán mégis így jártam. Szerencsés vagy, hogy időben kiderült, még ha most nem is tudod ezt felfogni.
máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!