Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen szerencsétlen aki az esküvője napján tudta meg, hogy korábban megcsalta a leendő férje??

Figyelt kérdés
máj. 31. 12:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
9, Szerintem ennek az okai részben a korábbi férfi minták és a patriarchális berendezkedés miatt alakulnak így. Az a mentalitás, hogy a férfiak mindent megtehetnek, és hogy a hűtlenség elfogadható, erősen jelen van. Ezt erősítik az olyan filmek is, amelyekben a férfiak hűtlenek, a nők pedig ezt elnézik, mert "a férfiak ösztönösen ilyenek". A társadalom számára teljesen elfogadott dolog, ha egy férfi félrelép, és sok nő is úgy véli, hogy ez teljesen normális, és egy férfi nem élhet le egy életet egyetlen nővel. Amíg a társadalom ezt az elképzelést támogatja és elfogadja, hogy a férfiak hűtlensége természetes és normális dolog, addig ez nem fog változni.
máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szal te még szerencsés is vagy. Nem mentél hozzá egy aljas emberhez.


#10 voltam

máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Le kell mondani a lagzit. Így is úgy is elváltok majd, minek szórjátok ki a pénzt az augusztusi lagzira? Csak az időt és a pénzt pazarlod ezzel. Sosem fogsz már tudni megbízni benne, így értelmetlen folytatni.

Legalább a párod mondta el vagy csak egy kívülálló? Mert ha az utóbbi, akkor én pláne lécelnék nagyon hamar.

máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha augusztusban lenne csak akkor még gyorsan járj utána, hogy mi az ami lemondható, talán nincs minden pénz veszve! :)
máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Kollégám a nászúton tudta meg, hogy a feleségét más is tölti. Egész egyszerűen még ott is beszélgetett a szeretővel.
máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
#15 Istenem, milyen okádék emberek vannak!
máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#13 Mástól tudtam meg.

Az is megér egy misét miért pont aznap mondta el hiszen rég tudta...nem is értem.


#14 Igen, ezt fogom tenni, amint kicsit észhez térek ebből.


#15 Ez talán még rosszabb...


Mindig olyan szerencsés voltam az életben magánéleti szempontból, ahányszor szerettem viszont szerettek, nem csaltak meg, mindig én mondtam ki, hogy legyen vége, soha nem ért komolyabb csalódás.

Sokszor mondtam nevetve, hogy meg lesz ennek a böjtje

Hát tessék.

máj. 31. 14:14
 18/26 anonim válasza:
49%

Nos, többek közt ezért nem hiszek a házasság "szentségében".

(Egy férfi, akit hasonlóképp vertek át)

máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%

Én az esküvő előtt egy héttel tudtam meg, hogy a feleségem többször megcsalt.

Ráadásul úgy, hogy egy lánybúcsús kérdés miatt, ittasan elkotyogta a barátnőinek.. és az egyikről kiderült hogy mégse olyan jó barátnője mert szándékosan elkotyogta nekem.

Nem mondom hogy az esküvőn nem volt mosolyszünet, és még a nászutat is lemondtuk, de idővel kibékültünk és mostmár minden oké.

máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Ezek után helyre tudott állni a bizalmad felé?

máj. 31. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!