Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen szerencsétlen aki az esküvője napján tudta meg, hogy korábban megcsalta a leendő férje??

Figyelt kérdés
máj. 31. 12:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai filmekben láttam ilyet már. Mondjuk a való életben ritkább, de a te eseted is mutatja, hogy létező jelenség.
máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hát ez fantasztikus.

Egyelőre sírok és nevetek felváltva mert ezt egyszerűen nem akarom elhinni.

máj. 31. 13:04
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Persze, pár milliárd ember élt bár a bolygón, meg most is él 8 milliárd. Kizárt, hogy te vagy az első és az egyetlen ilyen ember. Yt-on is van videó, ahol a vőlegény tolja a koszorúslányt a buszban a nagy napon, a menyasszony meg zokog.
máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
annyira sajnálom. :( hozza ne menjel. Dobd ki a szuret és kezdj egy új életet. Köszönd meg az égieknek, hogy meg időben jeleztek.
máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem mentél hozzá végül?
máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megnyugtat-e, hogy van lejjebb is. Én az esküvő után tudtam, meg, hogy az akkori szeretője ott volt a szertartáson.

Természetesen már nem a férjem az illető.

máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan nem az eskuvo napjan, de a volegenyem azt tervezte, hogy eskuvo utan elmondja, hogy szanaszet csalt kulonbozo nokkel.

Szerencse meg idoben megtudtam.

Nagyon sajnalom!

máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5 Nem, képtelen lettem volna rá.

A lagzink augusztusban lenne, természetesen már minden kifizetve... azt sem tudom mit csináljak hirtelen.

máj. 31. 13:24
 9/26 anonim ***** válasza:
41%
Mi szerintetek az oka, hogy a férfiak ilyen gerinctelenek?
máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan esetről tudok, hogy a menyasszony a vőlegényét csalta meg, az exbarátnőm expasijának a haverjával. Annyira odáig volt a csávóért, hogy dobni akarta a vőlegényét, ám a csávónak csak egy éjszakára kellett, szal maradt a vőlegényével.


A srác feltehetően sosem tudta meg, hogy felszarvazták.

máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!