Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok, hogy összeismerkedtünk (mindenben számíthatunk egymásra, azt is elmondtuk egymásnak, hogy a bizalom is kivétel nélkül meg van).2 éve ismertem távolabbról, de fél éve kezdtem el vele napi szinten beszélgetni (inkább msn-en) miután egy kapcsolatomnak vége lett. A legjobb barátjával jártam, kétszer is összejöttünk (4hónapra, aztán kb. fél évre), de nem volt köztünk komolyabb (nem részletezném, mert nem szeretném,...gondolom érthető...) "Vele" tudtam erről beszélgetni, mert írta, hogy megbízhatok benne és ha segít akkor meséljek neki. Kb. 7 hónap után én óvatosan meg is írtam neki, hogy megkedveltem, mert éreztem, hogy nem szabad elszalasztanom ezt a lehetőséget. A bátraké a világ, bár nagyon-nagyon féltem. Bár ő csak egy "igaz, jó barátot" ismert meg bennem, és legyünk barátok, de nem volt rá indok, hogy miért. Nagyom összetörtem, és próbáltam arra gondolni, hogy nem mellette van a helyem, csak beképzeltem mindent és...nem múlt el...még mindig a fájdalom. :(

...Azóta ugyanúgy tudunk beszélgetni, számít rám és ő is felajánlja a segítséget (pl.: biológia korrpetálás) :)

Azóta volt rá példa, hogy szimplán odajött, és megdicsért szereplés alkalmával, hogy "milyen csinos valaki"; gondolom nem nagyon látott engem még népdalénekesként táncosruhába, hiszen náluk néptáncnál a csajok hordanak olyat. :)


A mondanivalóm lényege, hogy nagyon szevdek, mert "Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, ha melletted van, de mégsem lehet a tied."


Úgy érzem, hogy amennyire közel akarnánk kerülni egymáshoz, valamiért minden "visszafelé kanyarodik".


Mit tehetnék én?


Segítsetek kérlek, ez az utolsó reményem...


L/17


2010. okt. 29. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem talál téged vonzónak. Szívás.
2010. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kemény, de köszönöm. Az a lényeg, hogy a szivem a helyén van, tudod? :)
2010. okt. 29. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lennék, hogy mit lehet tenni ilyen helyzetben. 15 évesen. egy 19 éves sráccal : (

L

2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Székely Fia válasza:
17 éves vagy..lesz még sok más pasi..sztem vegyél egy kutyát..
2010. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 évesen egy 19 évessel? Ő épp csak a farkával foglalkozik...ha van esélyed akkor le kell hajolnod, szóval érted nem?

De ne akard hogy legyen.

Am a tini csajok miért az idősebb(jóval idősebb) pasikra hajtanak?

2010. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, én is így voltam.. megismertem egy fiút, halálosan beleszerettem, leveleztünk(e-mail) és én mindig reménykedtem, hogy majdcsak kiböki, hogy szeret, mondjuk msn-en akár,sokat súroltuk a szerelem témát, akaratlanul is ott kötöttünk ki.. és én is bevallottam neki, hogy szeretem, de ő azt válaszolta, hogy számára is én egy nagyon jó barát vagyok, és megköszönte, hogy őszinte voltam.. Aztán megint feljött a szerelem téma, egész véletlenül, pont panaszkodtam neki, hogy egy srác akarna velem járni, de én nem akarok vele, mert mást szeretek, erre ő megkérdezte finoman hogy kit, és én tök pirosan bevallottam neki, hogy őt... erre ő is , hogy szeret engem.. és azóta együtt vagyunk, igaz távkapcsolat, de nagyon szeretem őt. Szóval adj neki még egy pici időt, de ha nem is érez irántad semmit, akkor nem ő az igazi, akit Isten neked szánt. Ne keseregj! Kitartás!
2010. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!