Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége ennek? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége ennek? Vagy én mit tegyek, hogy ne szenvedjek, és vissza kapjam?

Figyelt kérdés
Egy ideje tönkre ment a párommal úgy a kapcsolatom a sok veszekedésem, és elégedetlenségem miatt, hogy nincs rá konkrét bizonyíték de olyan 80% ban biztos vagyok benne sok jel arra utal, hogy van egy másik csaja. Eleinte jól tudta leplezni,de a telefon takargatása, sok nemtalálkozásból arra gondoltam biztos van valaki, mivel azelőtt minden percét velem töltötte. Ez kb. 2 honapja lehet, amit be is vallott, hogy nem csalt meg,de egy lány felkeltette az érdeklődését,mert én ide sodortam.Lényegében elég hülye duma, de én sodortam bele a veszekedéseimmel.Viszont esküszik, hogy nem feküdt még le vele! De akkor hol van amikor nem veszi fel a telefonom esténként párszor?Na én erre kibuktam rábiznyítottam, hogy tudom hogy együtt vannak, és mondtam is hogy kivel.Annyira megijedt, hogy mondtam vége, hogy 3 napig irogatta az sms-t hogy szeret,nem akar elveszíteni, és nagyon fájna neki ha mással látna.Mondtam neki, hogy megbocsátok, ha lerendezi a másik oldalt, és nem áll többé közénk senki. Ő erre hogy nem is állt, de megold mindent, csak maragjak vele, és ne csaljam meg. Adtam neki időt, de nem bírtuk ki, és lefeküdtem vele. nagyon jó volt, neki is, és nekem is, de ma megint azt tapasztalom hogy kezdi elöről.Biztos megnyugodott, hogy újra én is megvagyok neki?mondtam hogy tartaléknak érzem magam, de talán tényleg az vagyok.De akkor miért jár vissza 2-3 naponta a szexért?velem jobb?vagy engem szeret, azt meg nem, mert csak kihasználja?mindig ezt mondja hogy engem szeret, mást nem!Nem értem.Mit tegyek? ma megint megírtam neki, hogy vége kiváncsi leszek a reakcióra mert nem nézte szerintem még a telefonját, de mit tegyek?ne vegyem fel a telefont majd ha hív?kellene húzzam az agyát, hogy vajon le tud e mondani rólam, vagy jön e utánam. SZerintetek ilyenkor mi van?
2010. szept. 24. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene vágnod a fenébe a gyereket. Miért hagyod, hogy ilyeneket csináljon? Legyél erős, tedd ki a szűrét. Semmi szükséged egy olyan fazonra, akivel már most bizonytalan a helyzet. A te érdekedben mondom. 22/f
2010. szept. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi igazad lehet,csak tudod úgy nehéz ha szeret az ember :( most is azért nem alszom,pedig fáradt vagyok, és korán is kelek.meg le is fogytam miatta 5 kg-ot, és erősen dohányozni kezdtem :(
2010. szept. 24. 01:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hálás leszel magadnak utána, hogy megtetted. Ilyen esetekben az eszére is kell hallgatnia az embernek, különben eltapossák.
2010. szept. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

két dolgot tehetsz.


1. otthagyod, ez egyszerűbb


2. odaköltözteted magad mellé, és olvasod a telefonját, nézed miket írogat neten, kikérdezed minden napját, hogy mikor mit csinált, és ha nem jön haza időben akkor lecseszed, és jól megfenyegeted, nem engeded hogy legyenek barátai, csak veled együtt mehet mindenhova.

azaz nagyon rövid pórázra fogod. Ha ez utóbbit kibírja, akkor biztos lehetsz benne hogy szeret :)

2010. szept. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy "azt" szereti és téged használ ki.
2010. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!