Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szenvedjek?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok, hogy összeismerkedtünk (mindenben számíthatunk egymásra, azt is elmondtuk egymásnak, hogy a bizalom is kivétel nélkül meg van).2 éve ismertem távolabbról, de fél éve kezdtem el vele napi szinten beszélgetni (inkább msn-en) miután egy kapcsolatomnak vége lett. A legjobb barátjával jártam, kétszer is összejöttünk (4hónapra, aztán kb. fél évre), de nem volt köztünk komolyabb (nem részletezném, mert nem szeretném,...gondolom érthető...) "Vele" tudtam erről beszélgetni, mert írta, hogy megbízhatok benne és ha segít akkor meséljek neki. Kb. 7 hónap után én óvatosan meg is írtam neki, hogy megkedveltem, mert éreztem, hogy nem szabad elszalasztanom ezt a lehetőséget. A bátraké a világ, bár nagyon-nagyon féltem. Bár ő csak egy "igaz, jó barátot" ismert meg bennem, és legyünk barátok, de nem volt rá indok, hogy miért. Nagyom összetörtem, és próbáltam arra gondolni, hogy nem mellette van a helyem, csak beképzeltem mindent és...nem múlt el...még mindig a fájdalom. :(

...Azóta ugyanúgy tudunk beszélgetni, számít rám és ő is felajánlja a segítséget (pl.: biológia korrpetálás) :)

Azóta volt rá példa, hogy szimplán odajött, és megdicsért szereplés alkalmával, hogy "milyen csinos valaki"; gondolom nem nagyon látott engem még népdalénekesként táncosruhába, hiszen náluk néptáncnál a csajok hordanak olyat. :)


A mondanivalóm lényege, hogy nagyon szevdek, mert "Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, ha melletted van, de mégsem lehet a tied."


Úgy érzem, hogy amennyire közel akarnánk kerülni egymáshoz, valamiért minden "visszafelé kanyarodik".


Mit tehetnék én?


Segítsetek kérlek, ez az utolsó reményem...


L/17


2010. okt. 29. 00:02
 1/5 Holdtündér ***** válasza:

Talán személyesen kellene beszélned vele. Mondd el neki, hogy te többet érzel, és fáj hogy itt van melletted, de mégsem úgy ahogy te szeretnéd.

Jobbat nem tudok mondani. Én biztosan ezt csinálnám.

2010. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem megy, mostanra túlságosan pesszimista lettem. Valami lefelé húzott teljesen a mélybe, amikor megírtam, hogy legyünk barátok, ezért nem merek "továbbkérlelni", félek így is, hogy csak a bizalom maradjon meg, már csak ez maradt, nem akarok összeveszni vele és a barátságunkat kockára tenni, mert nem vagyok az az önző, nyafogós "de én akkor is akarlak, ha te nem is érzel sz*rt se irántam" típus. Érzem, hogy valamit fog lépni, de nem tudom, hogy mennyi idő és hát nem tudom az okát sem, hogy talán a legjobb barátjától tarthat? De MIÉRT, hiszen a volt barátom=legjobb barátja most boldog párkapcs.-ban van...

Nem bírom. :(

2010. okt. 29. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem dől össze a világ, hidd el. Ne szenvedj, hanem lépj túl, mert ne haragudj, de ha te ezt a pasit érdekelnéd nőként is, már megmoccant volna, még ha félénk is. Keress mást.
2010. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mily közel és mégis oly távol"

Ezt érzed? Azon elgondolkodtál már hogy forditva hány fiú van ilyen helyzetben mint te? ők meg te rád vágynának igy ahogy te ő rá..De mégis ha nem jön be neked valaki akkor te járnál vele csak azért mert neki fáj hogy nem viszonzod?

Ezeken kellene elgondolkodni..

2010. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a "legyünk barátok" szöveg meg inkább a lányoknál van elterjedve jobban,neked is átkell érezni milyen amikor a fiúknak mondják,illetve biztos te is mondtad már..ezeket mind átkell érezned hogy lelkiismereted megmozduljon egy kicsit..
2010. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!