Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell szenvedjek?

Figyelt kérdés

Miert kell szenvedjek?

6napja lett vege a 2 ev 1 honapos kapcsolatomnak o volt az elos komoly kapcsolatom O 26km re lakik tolem es minden hetvegen talalkoztunk.Most pedig elment egyetemre es 200km a tavolsag,de igyis jott haza minden hetvegen.Igaz hibas vagyok enis mert allandoan feltekenykedtem es nem nagyon biztam meg benne hogy ott van meg minden.Nekem furcsa volt hogy van egy csaj Andi regi ismerosok es a barataival o allandoan ment hetvegen diszkoba es azzal a csajjal tancolt 3 hetvegen keresztul mindig vele volt.Bezzeg mikor en mondtam hogy vigyen valahova azt mondta jo visz erre mire eljott az este csinalt egy veszekedest nehogy vigyen valahova Mind1.aztan par nap utan latom hogy a csaj csak nem szallt le rola mert meg a hi5on is csomo kommentet irt neki vagyis szepek a szemeid ilyesmi de tudta h neki en 2 eve a baratnoje voltam Erre en elkuldtem a csajt melegebb eghajlatra nagyon csunyan leszidtam Es ezert is szakitott velem azt mondta mig bocsanatot nem kerek a csajtol nem szol hozzam.Persze en nem vagyok olyann szanalmas nem kertem bocsanatot.Szuneteltunk 3 napig aztan hivott es kerdem milyen volt nelkulem azt mondja legalabb volt 3 nyugodt napja Aztan en meg probalkoztam hatha kibekul de nem azt mondta osszegyult neki es szakitott.Ez volt most szombaton es vasarnap hetfon meg kedden meg csorgetett ram minden nap 1x vagy 2x.Szerintetek neki ez a ket ev semmi volt?Szerintetek neki nem faj?Pedig ugy rakta le utoljara a tel h egy picit mintha sirt volna o is es mondta h szeret.Nem ertem mit tegyek szerintetek meg visszajon?Kerlek segitsetek


2010. dec. 19. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
először azt kéne eldöntöened h kell-e neked így, amilyen. Az egyetem mindenkit megváltoztat, hirtelen sok új arc, nagy szabadság. Ok, h szereted, de el tudod képzelni h még működjön?
2010. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom en csak azt tudom hogy nem birok nelkule elni ha rajtam mulna mukodne de o :(( ki tudja lehet van mar mas neki..de azt nem ertem neki 2 ev semmit sem jelentett?en itt szenvedek miatta o meg nagyban szorakozik es nem faj neki hogy nm vagyunk egyutt?nem ertem :(( meg akarok halni :((
2010. dec. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!