Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még? Úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Úgy érzem nem bírom ezt.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,mégis úgy érzem nem vagyok neki elég(jó).Állandóan a kedvére teszek,ha kér valamit elsőre ugrok,megértő vagyok vele,a haverjaival is elengedem,kedves vagyok hozzá.Külsőre azt mondják csinos vagyok,(NEM dicsekedni jöttem,mielőtt azt írja valaki)van pár srác,aki szeretne többet tőlem,a barátom ezt tudja is és elég féltékeny néha...modellkedek is. :( Mégis így érzem,hogy ez neki nem elég,néha úgy csinál,mint aki le se sz*rja a fejemet.Inkább zenét hallgat,meg vizipipázik egy haverjával,minthogy engem keressen,meg legtöbbször nehezére esik eljönnie hozzánk,én menjek állandóan...néha az is előfordul,hogy úgy beszél velem,mit egy haverjával.Persze az jól esik neki mindig ha az ágyban vagyunk...De mindezek ellenére azt mondja,hogy szeret és imád.Több törődést szeretnék. :(
2010. okt. 29. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ugorj. Ha akar valamit, kedveskedjen érte.
2010. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor több törődésre vágytam megmondtam neki, hogy nekem nem elég az, amit ad.

Csak tudod ilyenkor már óriási a baj. 2 hónap nagyon kevés, ilyenkor még dúl a love jobb esetben. A hanyagolás szót pedig nem is ismerik a felek...

2010. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen még javában dúlnia kellene a lovenak!

Ha már ilyen konfliktusos, mindegy hogy csak féltékenykedés, vagy nemtörődés miatt...

2010. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj tovább, találsz jobbat , aki meg is becsül téged...Minél tovább vele vagy, annál jobban fog fájni Neked a végén.
2010. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!