Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tul reagáltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul reagáltam? (nem bírom elviselni ha azt érzem hogy kényszerből jön velem)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel alig vártuk az aug 20. napot, hogy együtt elmegyünk szórakozni utcabál stb...

kérdeztem tőle hogy mit szólna ha ide meg oda mennénk...és teljesen közönnyel mondta hogy hmm neki mind1, jó hát mennyünk oda stb. Semmi kedv nem volt benne.

olyan rosszul esett ezt érezni rajta...


mivel láttam hogy baja van, és kérdeztem is hogy mi az...

nem mondta meg. Majd nekem volt egy sejtésem.. és rákérdeztem hogy.. xy al (barátnője) mennétek utcabálra?

Mondta hogy igen beszélték.. (és én egyértelműen éreztem rajta hogy vele szivesebben menne) ez valahogy lejött rögtön a beszédéből. Már az nap este is olyan mások voltunk(koncerten) Mindez tegnap volt. Nem is szóltunk egymáshoz szinte semmit.


Este mondtam Neki, mikor hazavittem, menj el a barátnőddel holnap szórakozni. Mondta hogy holnap megbeszéljük. Majd ujból mondtam neki, mire azt mondta hogy na jó holnap megbeszéli xy al, és ha nagyon felhuzná magát, megharagudna hogy nem vele megy, akkor elmegy vele ha megértő lesz akkor meg eljön velem. Na ezen kibuktam:S

hogy háttérbe helyez.. és egy barátnőtől teszi függővé hogy mi megyünk vagy nem...


Meg hogy csináljuk azt hogy nappal eljön velem, este meg elmegy vele. A legjobban az esik rosszul hogy érzem rajta hogy vele sokkalta jobban érzi magát, és szivesebben megy vele mint velem. Ezt érezem. Mondtam neki hogy nem kell, menjél csak vele.

utána mondta ugyan hogy de velem akar jönni stb... egyáltalán nem éreztem az akarást.


Erőltetni én nem fogom hogy velem jöjjön, mert az már nem olyan hangulat lenne:S


Ma felhívtam és mondtam neki hogy menj xy al, és pont. Erre az volt a válasza hogy hát jó ha nem akarsz velem jönni akkor megyek vele. és letettük.


mmm


2010. aug. 20. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek veled! :D
2010. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
XD
2010. aug. 20. 16:13
 3/11 A kérdező kommentje:
lehet ahogy így végig olvassátok, azt gondoljátok hogy.. ez igen apróság, de... nem tom miért mikor az ember érez valami a másik iránt...és...akkor ezek is nagy dolgoknak tudnak tünni. Főleg mikor érzem hogy nem érzi jól velem magát, ugy mint a barátnőjével tudja..és hogy ő fontosabb mint én.
2010. aug. 20. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Na én mit szóljak? A apasim lerázott azzal h most nincs kedve velem lenni, inkább otthon gépezik. Normális? És rájöttem h ha adódna az h bnőmmel menjek, inkább vele mennék mint a pasival. Rohadtul meg kell tanítani a pasiknak h hol a helyük. Különben ha végtelenül szeretne, előbb utóbb te se vennéd figyelembe. Velem is ez van és elhiheted h olyan rossz mint még soha. Kutyának kell nézni a fiúkat, arra jöttem rá, akkor tisztel, szeret, eszébe se jut lemondani semmit. Bocsi de sztem a csajod jóltette
2010. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és rohadtul nem tette jól. Ha szeretem a pasimat, minden időmet vele szeretném tölteni, pláne, hogy alig várták a ma estét...
2010. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csaltad már meg?
2010. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem, soha.. és ő sem fél éve vagyunk együtt
2010. aug. 20. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak azért mert az hittem h ismerlek,mert egyik haveromnak is ugyan ez van.Csak ő csalta orrba,szájba.

Meg azért is kérdeztem,h nem e amiatt érzi jobban magát már a bnőjével mint veled:/

2010. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De annyira el tudja venni az ember kedvét, mikor te kedvel mondod hogy ide meg oda mennétek... és látod rajta hogy neki semmi kedve

"hát mennyünk..., felőlem...stb"

semmi láz... semmi öröm hogy velem jön..egy pici kedv is elég lenne.hogy érezzem hogy velem akar lenni az a lány akit szeretek.


Ma is mikor reggel felhívtam semmi öröm.. semmi na mi lesz ma.. vagy valami.. csak néma csend a telefonban..


Ez amolyan elég szar érzés...


bezzeg a barátnőjének.. a "pasija" aki persze a kis ujját nem mozdítja érte...ráadásul a lány jár fel hozzá utazik vonattal. stb.. mégis halálosan szerelmes bele. És a pasi még csak ki sem mozdul vele sehova, most aug 20-án sem (a lány nem is meri mondani neki...merthogy ugysem jönne mondja ő mert szegénynek rosz a kocsija)...


DE


ha mégis felhívná a pasi hogy "kicsim" mennyünk el ide meg oda... a lány kicsattana az örömtől..és szó nélkül hagyná a barátnőmet.. és menne a pasijával.. ez a nem mind1 szertintem. Ez elárul valamit arról, hogy a lány hogy viszonyul a pasihoz.


Nem pedig mint nálunk van, "hogy hát ha barátnőm besértődne akkor inkább vele megyek el... ha meg jól viseli hát én is jó leszek és eljön velem. Na ezt nem...

2010. aug. 20. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem már tutira nem szeret... Vagy legalábbis nem úgy, mint eddig.
2010. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!