Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye, rosszul reagáltam le?

Figyelt kérdés

Van egy srác 32 éves, dolgozik 2 műszakban, emellett levelezőn egy villamosmérnöki BSc-t csinál másoddiplomaként.

Én 22 vagyok, fizikusként végeztem előző évben, mos mesterképzésre járok, de ez már lényegtelen.


A történet lényege, hogy 3-4 hónap ismerkedés után összejöttünk, kicsit hülyén hangzik így.

Mivel két műszakban dolgozik, én meg nappalin járok egyetemre nehéz összeegyeztetni a dolgokat, így van hogy csak hetente 1 órát tudnánk találkozni. A másik héten 3x-4x. Amellett, hogy együtt vagyunk én korrepetálom matekból, fizikából és programozásból. Egyik este fent volt nálam a koliban , és tanultunk, eléggé ki voltunk merülve mindketten, így elképzelhető, hogy a feladatokban hiba keletkezett. Másnap nem jött, mert este 6-ig suliban voltam, és másnap kisvizsgám volt. A lényeg a lényeg, hogy akkor kiderült, hogy bizony egy két integrál nem az lett aminek ki kéne jönni... Kiborult teljesen, persze fáradt volt.


Kijelentette, hogy ettől félt egész eddig, hogy nem fogja tudni ezt a 3 dolgot összeegyeztetni. Így választania kell köztem és az iskola között. Az első reakcióm az volt, hogy oké, akkor bármennyire nem fogom szeretni, de akkor amíg összeszedi magát ne találkozzunk, max telefon esténként. De ez nem tetszett neki. Végül kilépett se szó se beszéd chat-ről, mert mindezt éjfélkor facebookon sikerült megejtenie.


Írtam neki egy smst, hogy sajnálnám, ha úgy fejeznénk be, hogy el se kezdtük igazán. A válasz az volt, hogy szeret, de nem tud szétszakadni.


Álmatlan éjszaka után, úgy döntöttem, hogy jó, akkor beszéljük meg, de szerintem ennek így nem sok esélye van, hiszen, be kell fejeznie a sulit, stb...


Most ezért mérges, mert hogy nélküle döntök ilyenekben...


22/L


2011. szept. 17. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden tisztelettel: látszik, hogy természettudományokkal foglalkozol (megjegyzem én is és hogy nem akartál semmi rosszat, de azért nem kellett volna ezt kijelenteni, még ha logikus is a választás ... az ilyen döntést mindenképp ketten kell meghozni.
2011. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, itt nem Te hibáztál. Szeptember van, komolyab ZH-k max. október végén vannak. Szal kiborulni attól, hogy egyetemen/főiskolán hiba van a háziban (amit a kutya sem ellenőriz), hát enyhén szólva gyerekes egy 32 évestől.


Mellesleg, ha Te nem lennél nagy valószínűséggel még annyira se menne neki a matek. Kicsit hülye a srác, de lehet, hogy tényleg csak ki van készülve/túlhajtotta magát.


26F

2011. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a baj, hogy ő folyamatosan tanul egy fizikusnál, egyik tanáromnál plusz órák keretében, így is ismertük meg egymást, egy háziját írtam meg tavaly. Így ő folyamatosan tanul, és már tapasztaltam mielőtt összejöttünk volna, hogy kéthetes ciklikussággal borul ki, ha nem mennek neki a feladatok úgy, ahogy azt ő elképzeli.


Valóban, ez kétemberes döntés. De így, hogy tudom, hogy ez ciklikus dolog nála, nem szeretném kéthetente ezt átélni, akármennyire szeretem is.

2011. szept. 17. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy állandó dolog, akkor fel tudsz rá készülni, és ez most csúnyán fog hangzani, fel tudsz rá készülni, megszoknád. Amennyiben szereted, akkor talán megpróbálhatnál neki támaszt nyújtani, sokat jelentene neki, de ha úgy gondolod, hogy nem bírnád idegileg, akkor lehet, hogy nem kellene erőltetni a dolgot.
2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy én se vagyok idegileg stabil, elég sok gondom volt az elmúlt 1 évben, antidepresszáns, hasonlók, sőt az öngyilkosságon is járt az eszem sajnos, olyan fájdalmaim voltak.


Tulajdonképpen nem is ez fájt az egészben a legjobban, hogy ezt mondta, hanem az, hogy utána közölte, hogy ő is ezen rágódik, hogy maradjunk együtt vagy sem, más okokból.


De már mielőtt együtt lettünk volna, ő sejtette, sőt tudta, hogy kérészéletűek leszünk együtt, mert túl nagy a korkülönbség, és kevés az időnk egymásra. Tulajdonképpen, ez miatta van, mert ő dolgozik úgy, ahogy, de erről nem tehet.


Ezek után megkérdeztem tőle, hogy akkor minek állt neki a kapcsolatnak. Erre a szokásos elvarázsoltál maszlag jött, elvileg el is hiszem neki.


A baj tehát az, hogy hiába vagyok erős, hiába küzdöttem eddig mindig mindent le, mindent, a depressziót és egyéb gondokat, nem tudom, hogy el tudom-e viselni azt, hogy Ő kéthetente gondolja úgy, hogy nem tud velem foglalkozni. Nincsenek nagy igényeim, naponta pár szó bőven megteszi.... Nyilván sok gondja van, és ahol tudok segítek, eleve ilyen vagyok, nem tudom, hogy napi 48 órában tudnék e mellette állni, és emellett tartani a pozíciómat az egyetemen, ami eleve napi 24 órát igényel. Mindent megtettem érte amit tudtam, és ennek ellenére csinálta ezt, és most így belegondolva elnézést a kifejezésért de hisztis p*csa-nak érzem magam emiatt. Lehet, ha végez a sulival lenne esélyünk, de addig millió dolog változhat.

2011. szept. 17. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A körülmények valóban megnehezítik a dolgot, és talán tényleg nem kellene folytatni a dolgot, de ezt mindenképp meg kell beszélnetek.
2011. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedden tudunk találkozni, már megbeszéltem Vele, hogy mikor, a helyet ő kitalálja. Mindenképpen személyesen akarom tisztázni a dolgot, de nem tudom, hogy mennyi értelme lenni folytatni.


Még egyszer köszönöm.

2011. szept. 17. 22:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Szakítottunk, talán mindkettőnknek jobb így.
2011. okt. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!