Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy köszönt, hogy "szia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy köszönt, hogy "szia szerelmem". Rosszul reagáltam rá? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktunk msnezni, de eddig még nem írt ilyeneket, csak utalgatott rá, hogy bejövök neki.:D Most meg rám írt úgy, hogy: "szia szerelmem". Erre én azt írtam, hogy "szia:D szerelmem?". Erre Ő: "az vagy:)". Aztán elkezdtünk dumálni teljesen más témákról.:D Akkor most mi van?:D Hogy kellett volna reagálnom?

16/L


2009. júl. 29. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön akkor neked is ugy hogy szia szerelmem.

Ha nem akkor meg mond meg neki hogy neked nem jön be annyira.. és bogy inkább barátként akarsz vele msnezni ..

2009. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól reagáltál!
2009. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
szerintem zabigyerek vagy
2009. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az utolsónak az kéne hogy seggberakja egy talicska aprómajom
2009. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jol reagaltal, foleg ha erzel is iranta valamit. ;)
2009. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, egyáltalán. legközelebb írhatnál olyat hogy szia édes, kicsim , stb.. :)
2009. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj de kis édes... legközelebb dugjatok is msn-en keresztül, valahogy csak meg lehet oldani... vagy nem akartok papot hívni msn közbe, és ő összeadni titeket konferanciabeszélgetésben?
2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!