Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már néha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már néha úgy érzem nem bírom ki mellette.

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve vagyunk együtt,de valahogy nem vagyok vele boldog. Sajnos én elvagyok tőle tiltva,így egy héten egyszer találkozhatok vele és én nem mehetek át hozzájuk pedig itt lakik tőlem 5 km re. :/ Én mindig azon vagyok hogy ha valami kis időm is van ami szabad akkor találkozunk,én meg azt veszem észre hogy ő inkább ez ellen van.Inkább elmegy a haverjaihoz meg egyebek ....Meg hát ilyenkor ugye bántó ez a dolog és még észre sem veszi magát ,este meg mindig várom a bocsánat kérő smsét,de nem ír:Konkrétan le se szar! Mindig beszólogat,vagyis mostanság egyre többet.. :(Ha meg szólok neki akkor mindig kibeszéli magát meg hogy ő szeret meg egyebek de egyáltalán nem ez látszik rajta! Én mindig megfogadom hogy nem keresem és hogy kitalálok valamit hogy azon a heti egy napon se találkozzunk,hátha rádöbben,de nem bírnám ki mert szeretem! Mit csináljak?
2011. ápr. 5. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a leírtak alapján keresnék más barátot. Szerintem a vonzalom nálatok már csak egyoldalú. Nehéz, de fogadd el.
2011. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is így vagyok vele:Már annyi mindent csináld ami bántó dolog és én hülye mindegyiket el néztem neki,mert szeretem...egyenlőre még nincs merszem lépni :'(
2011. ápr. 5. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem éri meg rá fecsérelni az idődet, inkább keress olyat aki szivesen van veled.Persze nem feltétlenül te vagy a hibás, egyszerűen nem azonosak a felfogásaitok és valszeg nem illetek össze.
2011. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem akarlak megsérteni, de szerintem ő csak kihasznál téged...Keress másik barátot! Tudom, hogy nehéz lesz majd elfelejteni, de ha már igy bánik veled akor felejtsd el!
2011. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nem szeret. Szerintem megérne egy próbát az amit leírtál, hogy még azon az egy napon se tudj vele találkozni, tiszta véletlenből..... De akkor egész héten fel se hívd. Nem tudom hogy szoktatok beszélni, ki hívja a másikat, vagy interneten keresztül, vagy sms, vagy hogy, de te ne keresd egy hétig most, és ha kapálózik, és kérdezgeti hogy mivan, miért nem keresed már, akkor megmondhatod neki hogy hát öcsém, te is ezt csinálod már mióta. Ugye milyen jó érzés? És elmondod még egyszer hogy változtasson, mert nem csak neked kell tenni ezért a kapcsolatért!! Elhiszem, hogy nagyon nehéz, átérzem mert én is hasonló helyzetben vagyok, csak sokkal rosszabban, és nekem is erősnek kell lennem, úgyhogy próbálj meg kemény maradni :) Volt egyszer olyan hogy én sem mertem lépni, aztán szakítottunk, utána 2 nappal már itt volt rózsával. Ha ezt megcsinálod, hogy picit elhanyagolod, és még akkor se kap észbe, akkor szakíts vele. Tudom hogy könnyű mondani. Szépen, személyesen beszéld meg vele, hogy legyen vége, ne haraggal váljatok el, mondd el hogy te nagyon szereted de ennek semmi értelme. Ha utána fontosabb neki a büszkesége mint hogy felkeressen, akkor sajnos........:( De ha szeret, akkor észbe fog kapni.

18L

2011. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Sok igazság van benne! Most belém szállt egy kis bátorság..Remélem kitart egész hétre.Szép napot nektek!
2011. ápr. 5. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:

13:46 vagyok

De tartson ki egész héten - ha ki akarod próbálni amit én írtam. És hiába lesz aranyos, meg kedves, legyél kitartó. Attól persze te is kedves leszel, de ne dobd el a büszkeséged.

2011. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én értelek! És meg is teszem, csak tényleg az is benne van a pakliba hogy ilyenkor meg elkezd nyalizni és egy nap alatt azt hiszi hogy pár kedves szóval elrendezhet mindent. Én hülye meg már sokszor dőltem ennek be. :/
2011. ápr. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!