Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :- ( Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :- ( Úgy érzem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, kamasz éveimet élem. A helyzet a következő: olyan emberbe vagyok szerelmes, akibe NEM lenne szabad....és nem bírom elfelejteni, minden nap látom őt, és mondjuk azt, hogy jóban vagyunk. Nem lenne szabad szeretnem, mert ő nems zeret úgy. Nem tudja, hogy én szeretem, de azt tudom, hogy ő úgy nem szeret engem. Rámegy a figyelmem, nem tudok koncentrálni a kötelességeimre, egész nap a sírás kerülget, úgy érzem, több fájdalmat nem tudok elviselni...tegnap volt bennem egy határ, hogy na ennyi volt én többet nem bírok feldolgozni a szomorúságomból...Mit tegyek? Szó szerint úgy érzem, hogy nem bírom ki....rettegek a hétfőtől, nehogy rámenjen sok dolog erre....de már több hónapja nem sikerül elfelejtenem...és ez nem állapot...

Bocsánat, hogy hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból ezt az egészet.....


2010. szept. 10. 14:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

ha esetleg írnál konkrétumot is...

miért nem szabad szeretned, stb...

2010. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
tanár?
2010. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem, nem tanár...egyik legjobb barátomnak tartom őt.

remélem ő is ezt gondolja rólam...na a lényeg, hogy ez az egész érzés úgy megkeserít, hogy már élni nincs kedvem, és megszakadok...elment az életkedvem, rámjön a sírógörcs...és tudom, hogy mást szeret, az enyém nem lehet....és mindig rámjön a féltékenységi roham, ha másokkal van...nem bírom tovább

2010. szept. 10. 14:56
 4/34 Fülünyúl ***** válasza:
Ez a plátói szerelem. Viszonzatlan és az is marad. Vagy sírsz tovább, vagy találsz valaki mást, aki jó esetben viszonozza is az érzéseidet. Túllépni nem könnyű, mindenki tudja.
2010. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

ezt az egyik barátnőm (csak bárt :) ) írta le valahonnan egy nagyon szomorú mese...(igaz történet...) ez a kérdésedre add választ...:)


a történet így szól...:) : Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, bársonyos haját, a gyönyörű szemét, a szép kezét... Ő rámnéz, és mosolyog. De ő nem úgy néz rám, ő csak az úgymond "legjobb barátom". Vége az órának, vége a napnak, ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit, és azt mondja, köszi. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír...sír, mert szakított a barátnőjével. Én megvigasztalom, ő átölel...érzem, hogy majd kiugrik a szívem. Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rám mosolyog, az arcomra nyom egy puszit és azt mondja, köszi. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom. Telnek a napok, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát. Ő rámmosolyog. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még helyesebb, hosszabb és szebb a haja, az arca, igazi helyes pasi. Az utolsó nap ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom. Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefonon. És akkor megkapom a szörnyű hírt. Ott állok a koporsójánál, ami nyitva van, látom a fehér helyes arcát. Potyognak a könnyeim. Nem mosolyog rám, nem kapok tőle puszit. El akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő már nem tudhatja ezt... Később felmegyek a szobájába, és megtalálom az irományait, és a következőket olvasom: " Rámosolygok, az arcára nyomok egy puszit. El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom.

a lényeget szerintem tudod.. remélem ezzel a kis történettel valamit azért tudtam segíteni..:), és soksikeri... és esély mindenkinek és mindig van mindenre... az legyen jó rossz... ez esetben... kívánom neked a legjobbakat...:), és hajrá...:), ne páráz semmitől...

2010. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

én a 15:44 es vok... nem akarom hogy még jobban sírj... rem nagyon nem fog meghatni a "mese"...:S

és télleg mond el neki amit érzel... oké ne mindenki szeme láttára hívd el valahova... ha rendes meg minden akkor csak annyit mond hogy bocsi de nem.. nem lesz semmi következménye..., csak annyi hogy lezárod az egészet... és nem magadnak teszed fel fojtón a kérdéseket... és ne felejtsd el hogy elég sokan vagyunk mi srácok.. szóval van elég sok választék vagy hogy mondjam érhetőbben..xD na mind1 abba hagyom az irkálást, még 1x sok sikert...:) meg minden...:)


16/f

2010. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon szép "mese" volt:)

szerencsére nem sírtam rajta, most egy fokkal jbban vagyok, hogy hétvége jön.

Igen, gondolkoztam rajta, hogy megkönnyebbülés lenne, ha elmondanám...csak attól félek, hogy később megbánom..mármint, hogy elvesztek vele egy legjobb barátot...mert ugye legjobb barát az nem mindenhol "terem".

És nagyon köszönöm neked, át gondolom ezt az egészet, köszönöm a válaszodat, jól esett:)

2010. szept. 10. 16:18
 8/34 anonim ***** válasza:
nincs mit őrülök hogy jobban vagy kicsit..:),tudom... általában ezért nem tudnak lépni az emberek... mert nem akarnak egy barátot el veszíteni...:/, és tudom így könnyű mondani, de próbáld meg..., hisz ha ennyire sírsz utána.. akkor mond meg neki az igazat hogy szereted..., mert össze fogsz omlani lelkileg... ha vársz meg minden...hidd el könnyebb lesz ha el mondod neki... és ha igaz barát akkor tuti nem fog megbántani... meg fog érteni..., légyszíves majd szólj hogy ha sikerült besz. vele... tudom nem ismersz meg ilyenek de azért a komidban majd írd le hogy sikerült e vagy nem... :), mert szívemen vettelek...:S és sok sikert... :) még egyszer..:)
2010. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy:):)Köszönöm:)

Hát tényleg át gondolom még...mert ugye van még egy olyan "mondás", hogy egy "másik fiú" el tudja feledtetni...és van, aki rajta kívül "tetszik". csak nem annyira mint ő...de lehet például segítene, ha azt az illetőt megismerném, jbban, hátha...de átgondolom a tanácsod, és megírom, ha vele/vagy a másik illetővel beszéltem, vagy hogy hogy folytatódik ez az egész:) Köszönöm:)

2010. szept. 10. 16:47
 10/34 anonim ***** válasza:
inkább én köszönöm...:)
2010. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!