Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :- ( Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :- ( Úgy érzem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, kamasz éveimet élem. A helyzet a következő: olyan emberbe vagyok szerelmes, akibe NEM lenne szabad....és nem bírom elfelejteni, minden nap látom őt, és mondjuk azt, hogy jóban vagyunk. Nem lenne szabad szeretnem, mert ő nems zeret úgy. Nem tudja, hogy én szeretem, de azt tudom, hogy ő úgy nem szeret engem. Rámegy a figyelmem, nem tudok koncentrálni a kötelességeimre, egész nap a sírás kerülget, úgy érzem, több fájdalmat nem tudok elviselni...tegnap volt bennem egy határ, hogy na ennyi volt én többet nem bírok feldolgozni a szomorúságomból...Mit tegyek? Szó szerint úgy érzem, hogy nem bírom ki....rettegek a hétfőtől, nehogy rámenjen sok dolog erre....de már több hónapja nem sikerül elfelejtenem...és ez nem állapot...

Bocsánat, hogy hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból ezt az egészet.....


2010. szept. 10. 14:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
nem tom van myviped... és akkor rám írsz... meg adom a nevem azt úgy.. :D, hogy ne legyen nyilvános az e-mailom.. :P nyikos jános bence így vok fönt..:)
2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Háát van myvipem, de ott nem szívesen írnék:/ (valahogy ilyen képes meg nyilvános dolgokon van bennem némi félelem:D

az nem jó, ha írok neked privit?:D

Mondjuk az nem tudom, hogyan működik, mármint ott nem lehet látni a címet, ugye?

2010. szept. 10. 19:31
 23/34 anonim ***** válasza:
nem... az enyémet se...
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
De várjál:) akkor a privi jó ötlet nem?
2010. szept. 10. 19:34
 25/34 anonim ***** válasza:
nekem...aham..:)
2010. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

na várjál vipen írok neked:D a privi nem jó:/nem működik nekem most.

Viszont vipen íro:D

2010. szept. 10. 19:41
 27/34 anonim ***** válasza:
oks...:)
2010. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
írtam csak a bátyáméról:)
2010. szept. 10. 19:43
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem írsz vissza:/

Nyugi mondom hogy a bátyámé:)

2010. szept. 10. 19:51
 30/34 anonim ***** válasza:

Gimiben én is szerelmes voltam a padtársamba, évekig. Szörnyű volt. Tetszettem neki is, de nem eléggé. Mai napig belefájdul a szívem ha őt látom egy képen az aktuális barátnőjével. Talán azért van így, mert soha nem tudtuk mi ezt lezárni, utolsó osztálytalálkozón is kéz a kézben sétáltunk haza. Ennek is már pár éve. És most életem legszebb időszakát élem, szerelmes vagyok, és viszont szeretnek.

Csak eszembe jutott a történetem rólad.

Azért reménykedsz kicsit, ugye? Addig a legrosszabb, amíg azt hiszed, van akár 0,00001% esély arra, hogy összejöjjetek. Ki kell mondanod magadban, hogy nem, nincs esélyünk, nem ő az igazi, el AKAROM felejteni. És akarni kell tényleg. De igazán csak akkor fogsz túllépni, ha jön valaki más. De ez a második csak akkor fog jönni, ha legalább valamennyire nyitott leszel erre.

2010. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!