Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :- ( Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :- ( Úgy érzem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, kamasz éveimet élem. A helyzet a következő: olyan emberbe vagyok szerelmes, akibe NEM lenne szabad....és nem bírom elfelejteni, minden nap látom őt, és mondjuk azt, hogy jóban vagyunk. Nem lenne szabad szeretnem, mert ő nems zeret úgy. Nem tudja, hogy én szeretem, de azt tudom, hogy ő úgy nem szeret engem. Rámegy a figyelmem, nem tudok koncentrálni a kötelességeimre, egész nap a sírás kerülget, úgy érzem, több fájdalmat nem tudok elviselni...tegnap volt bennem egy határ, hogy na ennyi volt én többet nem bírok feldolgozni a szomorúságomból...Mit tegyek? Szó szerint úgy érzem, hogy nem bírom ki....rettegek a hétfőtől, nehogy rámenjen sok dolog erre....de már több hónapja nem sikerül elfelejtenem...és ez nem állapot...

Bocsánat, hogy hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból ezt az egészet.....


2010. szept. 10. 14:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
és egyet értek... a döntés a tied...:), csak ne légy depis...:/ egy lány sose legyen az..:)
2010. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm sok erőt adtál:)

Megpróbálok pozitívan állni a dolgokhoz, elvégre nem éri meg szomorkodni:)

2010. szept. 10. 16:54
 13/34 anonim ***** válasza:
helyes...:) ezt akartam hallani...:)
2010. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
:D
2010. szept. 10. 17:02
 15/34 anonim ***** válasza:
már csak a saját szerelmi ügyemet kell megoldanom...xD (Y), jó vagyok mi... itt mondom neked hogy mit hogy.. azt a saját problémámat nem tudom megoldani... (Y)
2010. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Miért veled mi történt?

Szívesen meghallgatlak, ha már te is engem:DHátha tudunk itt segíteni neked is:)

2010. szept. 10. 18:04
 17/34 anonim ***** válasza:
köszi oks... ha nem is tudsz segíteni legalább valakinek el mondhatom...:),hát... semmi kül. csak tetszik egy csaj... és hát már igazából elég rég óta... tavaly hát elég sok bénázással próbálkoztam ismerkedni vele... de sajna jöttek a szar keverők.. és hát én ilyen téren tapasztalatlan voltam akkor és hát rám szálltak... és úgy állítottak be a csaj "barátai" mit ha én ilyen idegbeteg...hüle..stb. lennék..., hát jah... azt így utólag kiderült hogy őt is ba*tatták.. azért mert hogy velem besz... megutált a csaj tejesen.. vagy hát nem tom most hogy megutált e vagy nem... mind1 az a lényeg hogy utána már bunkózott nem köszönt stb., talán most fel csillant egy kis remény...mert msn megint el kezdet velem besz... szóval lehet hogy bejövök neki csak hát a barátai ezt csin. tavaly... most mióta deszkázok meg minden motor... pl. most megyek nagyobbra... és a barátnői mondták hogy hú de klassz srác let ez a Bence azóta besz. velem... ( barátom mondtam amikor szóba jöttem...), csak az a baj hogy ritkán van fent msn-en..., hát és arra gondoltam hogy mivel nagymotor meg minden.. hogy majd el viszem egy baráti motorozásra úgy is motoros a csaj szóval jah... hát rem. eljön ha nem akkor nem tom hogy mit tegyek..., és még egyszer köszi hogy meghallgatsz..:), ha nem érthetőn írtam akkor szólj...(Y) :D
2010. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Értelek:)

Hát szerintem ezt a motoros ötletet próbáld meg:)

Régebben azért "utálhatott meg", mert ugye a lányok ebben a korban ha nagyon befolyásolhatók, akkor a barátaikra hallgatnak...és mivel a barátai "pikkeltek" rád, ezért ugye ő is...most, hogy "menőbb" lettél, így "jobban" felfigyelt rád...szerintem benne lesz a motorozásban, egy próbát meg ér. De (nem tudom, hogy egy suliba jártok-e) akár egy találkozót is le lehet szervezni(gondolok oylasmire mint pl mozi).

És arra vigyázz, hogy ne csak azért legyen veled"mert menőnek tart". Mondjuk nem hiszem, hogy annyira bunkó lenne:)

Sok sikert, ha valamit én is zavarosan írtam volna, kérlek szólj:)

2010. szept. 10. 19:04
 19/34 anonim ***** válasza:
oks persze, meg ha gondolod nem muszáj itt besz...szívesen megadom az e-e-mailemet...:D, ám sajnos nem járunk már egy suliba... és nem is voltunk osztálytársak csak évfolyam...
2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Rendben én benne vagyok:D
2010. szept. 10. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!