Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :- ( Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :- ( Úgy érzem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, kamasz éveimet élem. A helyzet a következő: olyan emberbe vagyok szerelmes, akibe NEM lenne szabad....és nem bírom elfelejteni, minden nap látom őt, és mondjuk azt, hogy jóban vagyunk. Nem lenne szabad szeretnem, mert ő nems zeret úgy. Nem tudja, hogy én szeretem, de azt tudom, hogy ő úgy nem szeret engem. Rámegy a figyelmem, nem tudok koncentrálni a kötelességeimre, egész nap a sírás kerülget, úgy érzem, több fájdalmat nem tudok elviselni...tegnap volt bennem egy határ, hogy na ennyi volt én többet nem bírok feldolgozni a szomorúságomból...Mit tegyek? Szó szerint úgy érzem, hogy nem bírom ki....rettegek a hétfőtől, nehogy rámenjen sok dolog erre....de már több hónapja nem sikerül elfelejtenem...és ez nem állapot...

Bocsánat, hogy hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból ezt az egészet.....


2010. szept. 10. 14:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm hasznos válaszod:)

Igen, igazad van...Igazából ez most furán fog hangzani.De tudom, hogy nincs esélyem, és "tudatalattiba" hiszem azt, hogy van..magyarul nem tudatosan...elég nehéz elmagyaráznom remélem érthető...Igen, az a baj, hogy a többiek iránt egy kapu "bezárult", mikor csalódtam egy nagyot...és tényleg akarás kérdése, remélem sikerülni fog, ha nem, akkor muszáj lesz elmondanom...remélem túlleszek ezen a nehéz időszakon.:)köszönöm:)

2010. szept. 10. 22:54
 32/34 anonim ***** válasza:
szia, bocs hogy ide írok... csak már elég régóta nem írtál vissza, tudom tanulás meg minden.. de azért legalább annyit írj hogy mi van veled..:/ (hogy vagy.. stb. :S )
2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Jujj ne haragudj, tudom:( Az óta nem is nagyon léptem be, napi 6 órát tanulok:S Viszont a mai az olyan laztós nap volt a giminkben, szóval este 20fele megpróbálok írni:)

Ne haragudj:(

2010. nov. 9. 14:40
 34/34 anonim ***** válasza:
semmi..:), csak nem tudtam hogy mivan veled..:/, hogy valami bajod van.. vagy stb..:/
2010. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!