Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sutiszele kérdése:

Szerintetek túlreagálja, vagy normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni és mások véleményét meghallgatni egy nemrég történt eseménnyel kapcsolatban.


Én (F30) és a párom (N30) egy szűk, de szélesedő járdán sétáltunk az autónkhoz. Én mentem hátul, Ő pedig előttem, mivel a járdán nem fértünk el egymás mellett. Egyszer csak egy idős férfi hangját hallom mögöttem "Elnézést" és a férfi keze már a bal oldalamon is volt jelezve, hogy ő elsietne mellettem. Bunkónak gondoltam, de ez mindennapos pesten, szóval picit félre húzódtam, majd szarkasztikusan megjegyeztem neki, hogy semmi baj.


Ekkor a párom már előrébb járt, a járdának egy szélesebb szakaszán, ahol kényelmesen el tudott volna férni két ember egymás mellett. A bal oldalán kb. 20-30 cm-es hely volt közte és a járda széle között, a jobb oldalán kb 2m.

Az öreg ember őt is utol érte, és a jobb oldal helyett a bal oldalán akarta megelőzni ahol nem volt hely. Rá tette a kezét a vállára és neki is mondta: "Elnézést". A párom meglepődve oldalra nézett, mire az öreg csak fúrta magát mellé.


Én miután megláttam, hogy ott akar elmenni és ezzel kb fellökni a 160 cm-es nőt, szinte azonnal oda léptem, és rá kiabáltam, hogy mégis mit csinál, valamint próbáltam ellökni a párom mellől, de ekkor már mellette állt és nem volt a vállán a keze. (Nem voltam még ilyen helyzetben, nem volt időm át gondolni ilyenkor mit is kellene csináni.)

Ez után visszafordult és még neki állt feljebb, és egy rövid szóváltást követően gyorsan tovább állt.


Majd ezután a párom rám volt mérges, hogy hogy hagyhattam, hogy hozzá érjen (a vállához), az exe sosem engedte volna, hogy hozzá érjenek és hogy akkor ezek szerint én azt is hagynám, hogy megerőszakolják.


Az egész pár másodperc lefolyása alatt történt, és tudom, hogy ha figyelek akkor gyorsabban és határozottabban is fel tudtam volna lépni. Most egy gyáva alaknak tartom magam aki cserben hagyta a társát, illetve Ő is nagyon mérges rám és még aznap este össze akart pakolni, hogy elmenjen.


Tudom, hogy lehettem volna határozottabb és hamarabb is oda léphettem volna amennyiben oda figyelek és számítok ilyesmire, ez miatt nagyon szégyellem magam, ezt el is mondtam neki, hogy sokkal jobban fogok figyelni az ilyen helyzetekre és hogy őszintén sajnálom.


Őt ez nem érdekli és teljesen eltávolodott tőlem.

Szerintetek túlreagálja, vagy ez normális reakció?

Valamint mit lehetne tenni, hogy ne forduljon elő többet és mit tehetnék, hogy újra tudjon bízni bennem?


Köszönöm, hogy elolvastad.



máj. 25. 10:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye valami kamu sztori? Mert ha nem, akkor egyikőtökkel sem találkoznék szívesen a városban. Te leordítasz egy öregembert, aki csak el akart menni mellettetek az utcán, utólag meg még sajnálkozol is, hogy minimum nem húztál be neki egyet, miközben a nőd azon rikácsol, hogy a bácsika akár meg is erőszakolhatta volna, mert hozzáért miközben arrébb tessékelte az útból. Kritikán aluli ez így egyben mindenhogy.
máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Az öregembernek alapvetően lett volna 2m helye a párom másik oldalán elmenni és akkor nincs is semmi probléma.

Az hogy rá szóltam, hogy ne taszigáljon egy nála fele akkora nőt mikor lett volna helye elmenni mellette szerintem belefér, azt nem tudom, hogy ezen kívül mit tehettem volna még.

máj. 25. 13:33
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

#12 Mondjuk a nőd is fogyatékos, mert normáliséknál balról előznek.Én gyalogosként is agyonütném az olyan embereket, akik nem tudják hol a helyük.Miért is nem közlekedik normálisan a hülye picsa?

Miért nem egyértelmű gyalogos közlekedésnél is, hogy az út melyik oldalán kell haladni, honnan előznek meg?

máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
🤣Maradj vele ha ütődött vagy úgyis ő is az. Maximum ne csináld fel soha, ne szaporodjatok. Bár biztos vagyok benne, hogy ő fog téged elhagyni ugyanis nincs veled megelégedve, az exe "sokkal ferfiasabb" mint te, inkább vissza megy hozzá.🤣
máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#5

"Értelmes 30 éves férfi nem ismerkedik 25 év felett."


Ötös, konkrétan hülye vagy, már bocs. Mi az, hogy 30 éves férfi nem ismerkedik 25 felett?

Rengeteg boldog párkapcsolat van egykorúak között, meg ha a nő pár, de akár 5-8 évvel idősebb, úgy is.

Abszolút nem releváns pár év ide vagy oda.

máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Előszöris te egy hatalmas nagy papucs vagy! 🤡

A barátnőd meg hercegnő komplexusos elkenyeztetett hisztis picsa, azt hiszi körülötte forog a világ, és ha már megérinti őt valaki akkor agyon kellene verni a másik illetőt érte!

máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
Én szerintem a csaj nárcisztikus pitsa és a kérdező az áldozat. :(
máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"az exe sosem engedte volna, hogy hozzá érjenek "

ha az exével akar példálózni,meg olyanon hisztizik,ami nem is a te hibád + te egyébként is oda mentél,és ráförmedtél az emberre,igenis kikérted magatoknak, mit várt volna még, hogy veresd meg magad? Szerintem ez a csaj ("őfelsége") nem_szeret téged. Nem kell meghunyászkodni előtte, "becsicskulni", megalázkodni neki. De azért elhamarkodottan Ne szakíts, ez még egy kicsi hiba tőle ez a számonkérés, ő is ideges volt, lehet, hogy hirtelen, átgondolatlan kirohanás volt tőle, ennyi még belefér, elnézhető, emiatt még nem_ kell szakítani.

máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#13 Köszönöm az építő hozzászólásodat, sértő megszólítások nélkül kevésbé jött volna át az üzenet. Az eszedbe se jusson, hogy én a jobbján szokam sétálni és azért húzott balra, hogy ha van hely oda tudjak menni mellé.
máj. 25. 14:19
 20/25 anonim ***** válasza:

*szal 'papucsnak' nem kell lenni, még ezt a szót kerestem.

Énmeg nemrég, egy kisebb dologért szakítottam a párommal, az ő beszólása kisebb volt , de szakítottam vele, és már bánom. Már írtam neki, még várom a válaszát.


+ :D Barátnőd figyeljen oda a kronológiára, ha már megtörtént a vállérintés, utólag te már nem tudod semmissé tenni, odaugrani és megakadályozni.


Viszont te rászóltál,hogy mégis micsinál, szóval jó.


Egyébként a furakodós csávó tényleg bunkó volt,ebben abszolút igazatok van.

máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!