Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sutiszele kérdése:

Szerintetek túlreagálja, vagy normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni és mások véleményét meghallgatni egy nemrég történt eseménnyel kapcsolatban.


Én (F30) és a párom (N30) egy szűk, de szélesedő járdán sétáltunk az autónkhoz. Én mentem hátul, Ő pedig előttem, mivel a járdán nem fértünk el egymás mellett. Egyszer csak egy idős férfi hangját hallom mögöttem "Elnézést" és a férfi keze már a bal oldalamon is volt jelezve, hogy ő elsietne mellettem. Bunkónak gondoltam, de ez mindennapos pesten, szóval picit félre húzódtam, majd szarkasztikusan megjegyeztem neki, hogy semmi baj.


Ekkor a párom már előrébb járt, a járdának egy szélesebb szakaszán, ahol kényelmesen el tudott volna férni két ember egymás mellett. A bal oldalán kb. 20-30 cm-es hely volt közte és a járda széle között, a jobb oldalán kb 2m.

Az öreg ember őt is utol érte, és a jobb oldal helyett a bal oldalán akarta megelőzni ahol nem volt hely. Rá tette a kezét a vállára és neki is mondta: "Elnézést". A párom meglepődve oldalra nézett, mire az öreg csak fúrta magát mellé.


Én miután megláttam, hogy ott akar elmenni és ezzel kb fellökni a 160 cm-es nőt, szinte azonnal oda léptem, és rá kiabáltam, hogy mégis mit csinál, valamint próbáltam ellökni a párom mellől, de ekkor már mellette állt és nem volt a vállán a keze. (Nem voltam még ilyen helyzetben, nem volt időm át gondolni ilyenkor mit is kellene csináni.)

Ez után visszafordult és még neki állt feljebb, és egy rövid szóváltást követően gyorsan tovább állt.


Majd ezután a párom rám volt mérges, hogy hogy hagyhattam, hogy hozzá érjen (a vállához), az exe sosem engedte volna, hogy hozzá érjenek és hogy akkor ezek szerint én azt is hagynám, hogy megerőszakolják.


Az egész pár másodperc lefolyása alatt történt, és tudom, hogy ha figyelek akkor gyorsabban és határozottabban is fel tudtam volna lépni. Most egy gyáva alaknak tartom magam aki cserben hagyta a társát, illetve Ő is nagyon mérges rám és még aznap este össze akart pakolni, hogy elmenjen.


Tudom, hogy lehettem volna határozottabb és hamarabb is oda léphettem volna amennyiben oda figyelek és számítok ilyesmire, ez miatt nagyon szégyellem magam, ezt el is mondtam neki, hogy sokkal jobban fogok figyelni az ilyen helyzetekre és hogy őszintén sajnálom.


Őt ez nem érdekli és teljesen eltávolodott tőlem.

Szerintetek túlreagálja, vagy ez normális reakció?

Valamint mit lehetne tenni, hogy ne forduljon elő többet és mit tehetnék, hogy újra tudjon bízni bennem?


Köszönöm, hogy elolvastad.



máj. 25. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondjam.Én is elvárom a férfitől, hogy ha bántanak, akkor legalább próbáljon meg megvédeni, a szándék legyen meg benne.

De már bocs, hogy ezt mondom, a párod egy hülye p*csa.

Azt értem, hogy esetleg megijedt, felzaklatta ami történt.Na de aki ilyennel jön, hogy az exem ennyivel meg annyival jobb nálad, az egy mérgező ember, akinek nem is való párkapcsolat.A megerőszakolós részt meg nem is kommentálom, mert abszurd.

Szerintem jól reagáltad le a helyzetet, a férfiak is emberek, nem lehet tőlük sem lehetetlen dolgokat elvárni.

Tulajdonképp semmi nem történt szerencsére, most nem tudom mit várt tőled a párod?Hogy ok nélkül támadd meg az öregembert, még mielőtt megérinti a vállát?Gondolom ha utána börtönbe kerülsz amiatt,hogy ok nélkül összeverték valakit az utcán, akkor büszke lett volna rád és vitte volna neked a húslevest a láthatásra.

máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod nemhelyes! Lehetetlent vár el tőled! Mondd meg neki, hogy vagy változtat vagy elhagyod.
máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány nem normális. Most azt várta volna, hogy verd agyba főbe azt a szenilis öreget vagy mi?

Vagy azt hitte, hogy te vagy az X-Men-ből a teleportáló, vagy X Professzor, aki pillanatok alatt tudja manipulálni az embereket?

És egy ilyenért költözni, meg egy ilyenért az exet felhozni, szerintem undorító. És mi lesz még később.....

máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Különben azt megkérdezhetnéd tőle, hogy ha akkora fasza csávó az exe, akkor miért nincs vele együtt?Nem tán nem kell neki?
máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%

Már itt komoly gond van: F30-N30

Értelmes 30 éves férfi nem ismerkedik 25 év felett.

Miért nem egy 20-25 közötti lány párod. Az nem így bánna veled,ha te is tudnál vele bánni.

Ezt csajt meg sürgősen építsd le. Remélem nem vagy olyan hülye, hogy már feleségül vetted.

máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, hogy több másodpercig érezte az öreg kezét a vállán mire én közbe léptem. Valahol igaza van, hogy nem figyeltem a környezetemre és mint férfi nekem kellett volna vigyáznom rá.


De mivel még nem voltam ilyen helyzetben nem tudom ezen kívül mit várt volna el tőlem, és amikor ezt megkérdeztem tőle csak annyit mondott, "Hogyha ezt neki kell elmondania az már régen rossz."


Ezen kívül egy nagyon szertő és törődő társ és nagyon szeretem. Idén terveztük az eskövőnket és rengeteg mindenen túl vagyunk már, de most nem értem, hogy mit kellene tennem, vagy hogy kellett volna másképp viselkedni, hogy ilyen ne forduljon elő többet.

máj. 25. 11:33
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez se utazott még csúcsidőben a 4-6-oson, ott konkrétan epilepsziás rohamot kapna.
máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#6 Kérdező.Ez a nő nem szeret téged, vagy van valakije.Nyisd már ki a szemed.

Mentetek az utcán, ahol gyakorlatilag semmi nem történt, de ő már a saját megerőszakolását vizionálta.Aztán felhozta, hogy te szart nem érsz, bezzeg az exe.Na, ő a valaki.Utána kitalálja, hogy elköltözik.


Legyél magaddal őszinte.Ha tényleg szeretne téged, akkor nem viselkedne így egy semmiség miatt, pláne, hogy elvileg az esküvőt tervezitek.Ez most egy jó ürügy neki, hogy belédálljon, de ennyi.


Persze, az is lehet, hogy simán mentális beteg.Ebben az esetben viszont érdemes átgondolni, hogy tényleg el akarsz-e venni egy ilyen nőt.

máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakérdeztem volna, hogy akkor miért hagyta magán az idős embert és miért nem keresett téged segítségért.

Valami lappangó baja volt veled, amire ezt kreálta ellened. Nyugodtan meg lehet ezt mondani neki.


35/F

máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt kínos volt ezt olvasni. Mi a f--szról beszél ez a nő?? Csak megfogták a vállát, amire senki nem számít, nem a testőre vagy, hogy egész nap árgus szemekkel résen legyél! Te jó ég, és még elérte, hogy jajj de szarul is érezd magad. Nem igaz, hogy ő ne tudta volna lelökni a bácsi kezét. Mit hisztizik? Nem figyeltél éppen és kész. Borzalmasan túlreagálja. Ha ő ezért pakolna, hát menjen. Borzalmas, hogy ilyen emberek vannak és persze kitarassz a hisztikirálynőért...
máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!