Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kihívó bikinit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kihívó bikinit szeretne viselni a nyaraláson. Helytelen lenne megkérnem arra, hogy ezt inkább ne?

Figyelt kérdés

A barátnőmet idén nyáron jön velünk a családi nyaralásra. Rajtunk kívül a szüleim jönnek, a bátyám, a nagynéném a férjével, meg az unokatesóim a párjaikkal.

A barátnőm tök lelkes, nagyon örül, én is nagyon örülök, úgy néz ki, hogy végre elfogadta mindenki. A nagy lelkesedések közepette már készülődik, hogy mit kell majd elpakolnia. És hát annyira nem tetszik, hogy milyen bikinit akar felvenni. Mármint jól áll neki, de szerintem kicsit túlzás. Szerintem túl kihívó lenne.

(ilyesmi fazonról van szó: [link] )


Gond lenne megkérnem, hogy mást vegyen fel inkább?


máj. 23. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
74%

Válaszoltunk egy páran, valaki bólogat veled és többen ellene vannak, de teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk, te döntöd el, hogy mit csinálsz és senki válasza nem kéne, hogy befolyásoljon ha te érett férfi lennél mert kérdést se írtál volna ki.



A testvéred már ki verte rá ki tudja hányszor tehát nem oszt, nem szoroz, hogy kiveri-e rá újra csak neked nem tudom micsoda miatt.


A birtoklás, a féltékenység kérdések voltak és nem állítások részemről szóval befejezhetnéd már a hisztit, meg az áldozat szerepet is végre és kinyithatnád a szádat a "szerelmednek".


Egyébként felnőtt, érett, jóakaratú és főleg olyan aki szereti a párját az legalább egyszer szóba hozta volna, hogy nem szükséges megfelelnie a családodnak, vagy ha már megtette és semmi haszna akkor nem akarná más bikinire rádumálni. De te mivel magad se tudod, hogy mi a helyes itt kérdezel és a végén úgyis a csaj szívja meg miattad (is).

máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

"A birtoklás, a féltékenység kérdések voltak és nem állítások részemről"

Ja, nem állítások, hanem kérdések🤡 Esetleg költői kérdések, amit állításokként szokás használni.

Konkrétan azutan jöttél ezekkel a kérdésnek álcázott kijelentéssekkel, miután már le lett írva, hogy azért érzem azt, hogy szólnom kéne, mert tudom, hogy a családnak nem lenne szimpatikus ez a választás, de tudom, hogy a barátnőm jó benyomást szeretne kelteni. Még csak nem is azon volt a hangsúly, hogy magam miatt akarok szólni.

"Egyébként felnőtt, érett, jóakaratú és főleg olyan aki szereti a párját az legalább egyszer szóba hozta volna, hogy nem szükséges megfelelnie a családodnak, vagy ha már megtette és semmi haszna akkor nem akarná más bikinire rádumálni."

Szóbahoztam, nem egyszer, nem kétszer. A barátnőm tartja magát ahhoz, hogy ő márpedig szeretné, ha elfogadnák. Az meg nem tudom mit segítene, ha gondolkodás hagynám, hogy rosszabb színben tűnjön fel, miközben pont ennek az ellenkezőjét szeretné a barátnőm.

máj. 25. 18:14
 63/70 anonim ***** válasza:
71%
Pedig az segítene ha nem építene légvárakat. Úgyhogy hagyjad hagyj menjen inkább amibe csak szeretne, lehet egy pár képzeletbeli pofon segítene neki végre abbahagyni az építkezést. Persze az lenne a legjobb ha elfogadnák végre, de ha úgy történne az ne "csalással" történjen. A bikini váltogatás "csalásnak" minősül. Azért kedveljék meg amilyen, ne azért, hogy másképp öltözködik fel vagy viselkedik. Nem jó ha nem önmagát adja. Az hamis képet ad róla. Egyáltalán ha szerinted előrelépés történt akkor miért történne visszalépés tangabikini miatt? Jön a nyár. Egész nyáron ne legyen bikiniben, ne hordjon haspólót, szoknyát ha látogatóba megy? Gondolkodj már milyen baromságot akarsz véghez vinni. Kivitelezhetetlen mert lesznek más alkalmak amikor megint meg kéne kérned és kezdődene az, hogy nemcsak nekik, de neked is meg akarna felelni. Komolyan felnőtt embernek ilyeneket magyarázni kell? Nekem jártatod a billentyűzetet, de akkor miért nem szólsz neki? Szólj nyugodtan, meglátod, hogy nem fog véget érni a dolog. Ebben biztos vagyok!
máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
58%

Milyen család ez, hogy mindenki együtt megy nyaralni? Valami csúcsvállalkozó szupercsalád vagytok, te meg az elkényeztetett kisgyerek, akinek a saját bátyja akarja felszedni a nőjét, miközben félsz anyucitól aki nagy nehezen kezdi elfogadni a kis barátnődet?


A linkelt bikini egy csinos lányon jól áll, egy vizilón meg szarul, de amúgy baj nincs vele, veled annál inkább.


Szegény lánynak jobb lenne, ha értelmesebb családba próbálna "beilleszkedni".

máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért, de ha valakit könnyűvérűnek ítélnek meg 1 BIKINI !!! miatt, az hol normális? A családod szimplán nem kedveli és ennyi, van ez így. Itt szerintem a bikini az utolsó dolog, ami zavarna bárkit is a nyaralason, max teged zavar.
jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, megvolt a nyaralás?
jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
#66 Még nem.
jún. 20. 14:14
 68/70 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele?
jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
#68 Még konkrétan nem. Vagyis, hát, vettem neki egy új bikinit, ami kicsit visszafogottabb, nagyon tetszik neki, lehet inkább azt veszi fel.
jún. 20. 14:45
 70/70 anonim ***** válasza:
Ügyes.
jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!