Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen bűn elkövet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen bűn elkövetésének lehet a következménye az, vagyis mit kell ahhoz tennie egy 6 hónapos terhes nőnek, hogy a férje elhagyja?

Figyelt kérdés
8 honapot voltunk egyutt, mikor osszejottunk egy honap utan megcsaltam, mert meg szerelmes voltam az exembe, de ott es akkor aznap ejjel 2 perc szex utan vegleg lezartam a regi kapcsolatot. nem mondtam el az ujnak, mert nem akartam megbantani. ra masfel honapra terhes lettem, akkor mar en nagyon szerelmes voltam a paromba, elnondasa szerint o is, a gyerek hir sokkolt minket, de megtartottuk, boldogok voltunk, nem sokkal kesobb osszehazasodtunk. engem a terhessen alatt vegig gyotort a lelkiismerefurdalas, hogy a kapcsolat elejen felreleptem, oriasi hiabanak tartottam es nem akartam, hogy kihatassal legyen az uj kapcsolatra. honapokom keresztul titkoltam, vegul elmondtam a ferjemnek, mert megfulladtam mar. a ferjem meg aznap kitett a lakasbol, es azonnali hatallyal lezarta a kapcsolatot. azota bhogy konyorgok neki, bhogy magyarazom a csalad lenyeget, csak azt mondogatja, hogy en megcsaltam es nem lehet bennem bizni, nem akar a ferjem lenni tobbet, a gyereknevelesbol pedig kiveszi majd a reszet. erdekelne, hogy mit gondoltok, en vagyok a totalisan hulye, hogy azt varom el tole, hogy merlegelje a dolgokat es ne itelje a gyerekunket csonka csaladban valo felnovesre, hanem dolgozzunk azon, hogy ujra bizhasson bennem, mert nagyon szeretem es kitartok mellette orokre. vagy nem kene meglepodnom, hogy elhagy 6 honapos terhesen arra hivatkozva, hogy bennem nem lehet bizni, mert egy honap jaras utan megcsaltam es honapokig nem szoltam neki rola. koszi a valaszokat!

máj. 8. 15:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%

Timetable


0 hónap: összejönnek

1 hónap: megcsalja az exével, mert MÉG szerelmes belé

3,5 hónap: terhes és MÁR NAGYON szerelmes az új pasiba

~ 5 hónap: házasság

8 hónap: szakítás

máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező már nem köztünk jár...
máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi negatív kommentet kevesen tudnak kiharcolni, mint a kedves kérdező. Szerintem a harmadiknál feladta🤣
máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
A szerelem elejen te megcsaltad,ő pedig csalodott egy nagyon nagyot. Akkor a szerelemnek nem is volt igazi eleje, mert egybol harag lett belőle. Nagyon szomorú hogy egy kisbaba is van a dologban
júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Karma. 2 perc szexért meg a nagy szerelemért...
júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!