Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen bűn elkövet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen bűn elkövetésének lehet a következménye az, vagyis mit kell ahhoz tennie egy 6 hónapos terhes nőnek, hogy a férje elhagyja?

Figyelt kérdés
8 honapot voltunk egyutt, mikor osszejottunk egy honap utan megcsaltam, mert meg szerelmes voltam az exembe, de ott es akkor aznap ejjel 2 perc szex utan vegleg lezartam a regi kapcsolatot. nem mondtam el az ujnak, mert nem akartam megbantani. ra masfel honapra terhes lettem, akkor mar en nagyon szerelmes voltam a paromba, elnondasa szerint o is, a gyerek hir sokkolt minket, de megtartottuk, boldogok voltunk, nem sokkal kesobb osszehazasodtunk. engem a terhessen alatt vegig gyotort a lelkiismerefurdalas, hogy a kapcsolat elejen felreleptem, oriasi hiabanak tartottam es nem akartam, hogy kihatassal legyen az uj kapcsolatra. honapokom keresztul titkoltam, vegul elmondtam a ferjemnek, mert megfulladtam mar. a ferjem meg aznap kitett a lakasbol, es azonnali hatallyal lezarta a kapcsolatot. azota bhogy konyorgok neki, bhogy magyarazom a csalad lenyeget, csak azt mondogatja, hogy en megcsaltam es nem lehet bennem bizni, nem akar a ferjem lenni tobbet, a gyereknevelesbol pedig kiveszi majd a reszet. erdekelne, hogy mit gondoltok, en vagyok a totalisan hulye, hogy azt varom el tole, hogy merlegelje a dolgokat es ne itelje a gyerekunket csonka csaladban valo felnovesre, hanem dolgozzunk azon, hogy ujra bizhasson bennem, mert nagyon szeretem es kitartok mellette orokre. vagy nem kene meglepodnom, hogy elhagy 6 honapos terhesen arra hivatkozva, hogy bennem nem lehet bizni, mert egy honap jaras utan megcsaltam es honapokig nem szoltam neki rola. koszi a valaszokat!

máj. 8. 15:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik pillanatban mást szerettél, aztán hirtelen őt, ki tudja mi várt volna a pasira? Férjem is megcsalt már a házasságunk elején babával, majd engem akart, majd a szeretőt, majd engem. Nevetséges....
máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy a férjed ha nem tudja megbocsátani a megcsalást, azzal nem tudsz mit csinálni. Lehet nem érzed jogosnak, pláne ebben a helyzetben, de attól ő még jogosnak érzi.

Nem kellett volna elmondani, a saját lelkiismeretedet megkönnyítendő.

máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
De hát leírtad, mi volt a bűnöd. Hogy anno megcsaltad.
máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire sajnálom is a leendő gyereket, teljesen mértékben megértem a férjedet. Megcsaltad, így jártál. Ráadásul alig pár hét különbséggel lettél terhes, abban se lehet biztos, hogy tényleg ő az apa. Mindezt egy összesen pár hónapos kapcsolatban... Iszonyat felelőtlen vagy. Ennek iszod most a levét.
máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás bőven elég indok. A helyében elgondolkodnék, hogy kié a gyerek. Persze, te elmondtad, hogy csak egyszer, de ez csak a te szavad, amiben nem bízik már.

Mindegy, hogy egy hónap, három hónap, vagy tíz hónap esetleg tíz év után csalja meg valaki a másikat. A megcsalásnál nem tudok nagyobb ütést egy kapcsolatnak.

máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez egy vicc. 8 hónap az igazából semmi egy kapcsolat szempontjából. Minden normális ember, akinek van egy csepp önbecsülése kipenderített volna. Hogy te ennyi idő alatt megcsaltad, terhes lettél, össze is házasodtatok, meg el is váltatok, az elég durva. Kíváncsi vagyok, hogy felmerül-e benne a gondolat, hogy a gyerek az exedtől sikerült be. Teljesen jogosan kérné az apasági vizsgálatot.
máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Mitől jött rád az őszinteségi roham 6 hónapos terhesen? Valaki megfenyegetett, hogy beköp és elé akartál menni? Esetleg az exedben is felmerült, ami úgy látom itt is többekben, hogy a kölök simán lehet az övé is?

Amúgy a kérdésre nem tudom milyen választ vársz. Komolyan nem egyértelmű, hogy összefeküdni az exeddel bőven elég "nagy bűn", hogy rád adják a kabátot? Na hát most már tudod, hogy az.

máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező én is kibaztalak volna gyerekestül, attól még nevelném a kicsit ahogyan csak tudnám, támogatnám, de veled egyáltalán nem törődnék. Megbízhatatlan, gerinctelen féreg vagy aki "szerelmes" - az egyik faszról a másikon landol mert olyan szeretetéhes picsa. Kösz, de nem.
máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és apasági tesztet csináltatnék és ha nem az enyém lenne akkor aztán tényleg örülnék, hogy soha többé szóba se kellene állnom a ribizli képeddel.
máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Minek kellett elmondanod?

Minek kell 1,5 hónapos kapcsolatban (???) gyereket vállalni?

máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!