Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen bűn elkövet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen bűn elkövetésének lehet a következménye az, vagyis mit kell ahhoz tennie egy 6 hónapos terhes nőnek, hogy a férje elhagyja?

Figyelt kérdés
8 honapot voltunk egyutt, mikor osszejottunk egy honap utan megcsaltam, mert meg szerelmes voltam az exembe, de ott es akkor aznap ejjel 2 perc szex utan vegleg lezartam a regi kapcsolatot. nem mondtam el az ujnak, mert nem akartam megbantani. ra masfel honapra terhes lettem, akkor mar en nagyon szerelmes voltam a paromba, elnondasa szerint o is, a gyerek hir sokkolt minket, de megtartottuk, boldogok voltunk, nem sokkal kesobb osszehazasodtunk. engem a terhessen alatt vegig gyotort a lelkiismerefurdalas, hogy a kapcsolat elejen felreleptem, oriasi hiabanak tartottam es nem akartam, hogy kihatassal legyen az uj kapcsolatra. honapokom keresztul titkoltam, vegul elmondtam a ferjemnek, mert megfulladtam mar. a ferjem meg aznap kitett a lakasbol, es azonnali hatallyal lezarta a kapcsolatot. azota bhogy konyorgok neki, bhogy magyarazom a csalad lenyeget, csak azt mondogatja, hogy en megcsaltam es nem lehet bennem bizni, nem akar a ferjem lenni tobbet, a gyereknevelesbol pedig kiveszi majd a reszet. erdekelne, hogy mit gondoltok, en vagyok a totalisan hulye, hogy azt varom el tole, hogy merlegelje a dolgokat es ne itelje a gyerekunket csonka csaladban valo felnovesre, hanem dolgozzunk azon, hogy ujra bizhasson bennem, mert nagyon szeretem es kitartok mellette orokre. vagy nem kene meglepodnom, hogy elhagy 6 honapos terhesen arra hivatkozva, hogy bennem nem lehet bizni, mert egy honap jaras utan megcsaltam es honapokig nem szoltam neki rola. koszi a valaszokat!

máj. 8. 15:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%

Még értelmezni is nehéz volt a sok hülyeséget amit egymás után pakoltál...

Én már ott megakadtam, hogy minek egy ilyen fiatal kapcsolatba gyerek? Persze tudom Marinál is bevált és jó volt meg mit tudom én, de szerintem már ez rohadt nagy felelőtlenség.

Az meg, hogy nem érted miért hagyott el teljesen nonszensz. Tökmindegy mikor és hány percig csaltad meg, megtetted és ezen semmi nem változtat. Jó, hogy nem bízik benned ezután...

Az meg, hogy a gyerekre hivatkozol végképp a legalja a történetnek.

Felvilágosítalak kedves kérdező a férjed nem a gyereket hagyta el hanem a hűtlen anyját. Arról már nem is beszélve, hogy ha azért vállaltad a gyereket, hogy ne hagyjon el, ha ez a dolog kiderül akkor teljesen idióta vagy!!!!!

máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én se vagyok benne biztos, hogy egyáltalán a férjeddé a kisbaba. Biztosan az övé? Amúgy nem lehet úgy élni, hogy nem zárod le az előző kapcsolatod és akkor megcsalod az aktuális párod vele. Látod, nem bírtad, a lelkiismeretfurdalás jelen volt. Minden cselekednek következménye van. Egyáltalán hová kisbaba 1,5 hónap tájékán? Hogyan szeretheted a férjed ha képes voltál megcsalni? Gondolkozz el magadon, ne használd a saját gyermeked fel. Inkább biztosíts számára normális körülményeket annak ellenére, hogy egyedülálló anyuka leszel. Ideje felnőnöd...
máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Abban sem lennék biztos, hogy ezután a férjed nem fog pereskedni minden erejével a gyerekért. És manapság már kisbabákat is ítélnek az apának.
máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
Mi történt abban a 2 percben, hogy ki tudtál egyből az exből szeretni?
máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
Megcsalás például ilyen bűn.
máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%

#14


Jaj, hát nem érted a lényeget! A kérdező egy szeretet és figyelemhiányos egyén aki váltogatja a pasikat mint a bugyiját naponta. Mások által akarja elérni az önbecsülést, önszeretetet és most mivel attól volt betojva, hogy más által kiderül mekkora ócska r*herongy inkább színt vallott.

A férje meg JOGOSAN elzavarta a fenébe, remélhetőleg csináltat DNS-tesztet és csak akkor vesz részt az utód életében ha az övé.


Így jár az aki egy buta, óvatlan r*ngyó.


Szegény gyermek, előre sajnálom.

máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%
Lehet ez neki pont jól is jött ahhoz hogy ki tudjon lépni az egészből.
máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
40%
17. Én is erre gondoltam.
máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok abban olyan teljesen biztos hogy ha a férjed ezek után mégis megbocsátana akkor kitartanál mellette örökre. Gyakorlatilag még alig ismeritek egymást,még a rózsaszín köd sem szállt volna fel ha te nem kapsz őszinteségi rohamot. Most lehetőséget kapott rá a férjed hogy kicsit hátralépjen és végig gondolja ezt az elmúlt 8 hónapot. Tiszta fejjel átgondolva ebből szerintem az fog lejönni neki hogy örülhet hogy idejében megszabadult tőled. A megcsalás az az emberek minimum 90%-nál szakító ok szóval nem tudom hogy mégis mire számítottál.
máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

17&18 viccesek vagytok.


Szóval a megcsalás szerintetek oké, vagy el kéne tűrni mert az úton a baba? A megcsalás után nem lehet megbízni a csalfa félben, mindig féltékenykedne a megcsalt személy, gyanúsítaná, hogy vajon megcsalta-e, vagy bosszúból, boldogtalanság gyanánt visszacsalná. Nincs értelme megcsalás után együtt maradnia a férjének a kérdezővel. Úgyis válás lenne a vége. Most sokkal könnyebb válni, külön lenni mint 3 év múlva pl.

máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!