Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen bűn elkövet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen bűn elkövetésének lehet a következménye az, vagyis mit kell ahhoz tennie egy 6 hónapos terhes nőnek, hogy a férje elhagyja?

Figyelt kérdés
8 honapot voltunk egyutt, mikor osszejottunk egy honap utan megcsaltam, mert meg szerelmes voltam az exembe, de ott es akkor aznap ejjel 2 perc szex utan vegleg lezartam a regi kapcsolatot. nem mondtam el az ujnak, mert nem akartam megbantani. ra masfel honapra terhes lettem, akkor mar en nagyon szerelmes voltam a paromba, elnondasa szerint o is, a gyerek hir sokkolt minket, de megtartottuk, boldogok voltunk, nem sokkal kesobb osszehazasodtunk. engem a terhessen alatt vegig gyotort a lelkiismerefurdalas, hogy a kapcsolat elejen felreleptem, oriasi hiabanak tartottam es nem akartam, hogy kihatassal legyen az uj kapcsolatra. honapokom keresztul titkoltam, vegul elmondtam a ferjemnek, mert megfulladtam mar. a ferjem meg aznap kitett a lakasbol, es azonnali hatallyal lezarta a kapcsolatot. azota bhogy konyorgok neki, bhogy magyarazom a csalad lenyeget, csak azt mondogatja, hogy en megcsaltam es nem lehet bennem bizni, nem akar a ferjem lenni tobbet, a gyereknevelesbol pedig kiveszi majd a reszet. erdekelne, hogy mit gondoltok, en vagyok a totalisan hulye, hogy azt varom el tole, hogy merlegelje a dolgokat es ne itelje a gyerekunket csonka csaladban valo felnovesre, hanem dolgozzunk azon, hogy ujra bizhasson bennem, mert nagyon szeretem es kitartok mellette orokre. vagy nem kene meglepodnom, hogy elhagy 6 honapos terhesen arra hivatkozva, hogy bennem nem lehet bizni, mert egy honap jaras utan megcsaltam es honapokig nem szoltam neki rola. koszi a valaszokat!

máj. 8. 15:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%

#20 én nem hiszem, hogy #17 és 18 ezt így értették volna, sőt egyetértettek a hapsival, hogy ott hagyta a nőt.

Kérdező - őszintén remélem, hogy a sok egyhangú válasz hatására felnősz és belátod, hogy ez a hajó elúszott.

11-és

máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%

Te ítélted a gyereked arra, hogy csonka családban kelljen felnőnie. Mégis mit járt a fejedben amikor 6 hónapos terhesen ezt így bejelentetted neki? Azt hitted majd a gyerek érkezésének ténye meggátolja abban, hogy el hagyjon?

Félrekúrtál, majd egy 1.5 hónapos kapcsolatba gyereket vállaltál (isten tudja melyiktől) és még neked áll feljebb? Az lesz még nagy bukta ha kiderül, hogy a gyerek se a férjedé...

máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%
El se kellett volna mondanod. Egyébként meg ne lepődj meg, ilyen nincs h most ebbe vagyok szerelmes rá egy hétre meg abba. Joga van eldönteni h ezek után is kellesz e neki vagy nem. Ezek szerint nem.
máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek joga van eldönteni, hogy mi fér bele és mi nem.
máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan tokelutott hulyek akik elviselik a hutlenseget, de szerencsere a parod nem kozejuk tartozik. Oszinten szolva en a helyedben nem lennek benne tuti, hogy o a gyerek apja hanem az ex es azon lennek, hogy tudjam pontosan kicsoda az legalabb a ferjed kozremukodesevel. Bakker nagyon felelotlen vagy. Mondhatni ra is fizettel rendesen es sajnos a pirinko is miattad.
máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt így fognám fel:


Megcsaltál, majd kb. fél éven keresztül hazudtál…


Semmi meglepő nincs abban ahogy a (volt) férjed reagált.

máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

“azota bhogy konyorgok neki, bhogy magyarazom a csalad lenyeget”

“hogy azt varom el tole, hogy merlegelje a dolgokat es ne itelje a gyerekunket csonka csaladban valo felnovesre”


Persze kellene most egy balek. Mindegy, hogy a hamarosan volt ferjed vagy az exed, mert tudod, hogy rezeg alattad a lec, es egyedul nem menne. Amennyiben a ferjede a gyerek, a tamogatas kutya kotelessege, de ne gondold, hogy te is kelleni fogsz. Ha meg az exede, hat kopogtass az o ajtajan.

máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"mikor osszejottunk egy honap utan megcsaltam, mert meg szerelmes voltam az exembe"


Akkor mi a bánatért jöttél vele össze?

Gondolom mert egy kapcsolatfüggő kretén vagy, azért.

A helyében én is kitettelek volna, plusz apasági, más kölke miatt biztos nem fizetnék gyerektartást...

máj. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
81%

Nem kellett volna elmondani.

Az ilyen titok tipikusan az, hogy hiába tudod te, hogy már csak őt szereted, ha elmondod, akkora fájdalmat okozol neki, hogy nem fogja ezt elhinni neked és nem fog bízni benned talán soha többé.


Hülyeség az a felfogás, hogy akkor vagyunk tisztességesek, ha mindent őszintén elmondunk a párunknak. Nem. A megcsalás közlésével, ha őszintén megbántuk magunkban és tudjuk, hogy többé nem tesszük, nem kell őt (és a kapcsolatot) terhelni.

máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

"Mi történt abban a 2 percben, hogy ki tudtál egyből az exből szeretni?"


A 2 perc maga a válasz :D

máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!