Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam 6 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam 6 hónapos terhesen akar elhagyni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Novemberig külföldön dolgoztam.3 hónapot,hogy több pénzünk legyen.Főleg,hogy jön a baba.Viszont volt egy olyan eset,hogy egy hétig nem jelentkeztem.Mielőtt haza jöttem volna.Betegre idegesedte magát a barátnőm.Amikor hazajöttem először egy pofont kaptam majd leszidást.Végül most ott tart,hogy ilyen megbízhatatlan emberre nincs szüksége.Próbáltam beszélni vele de még mindig ideges.Két hete.

Előbb utóbb megbékél?Várnám vissza de ha még beszélni se akar.Teperek próbálkozok.De lassan azt látom,hogy semmi értelme.

Őrző védő cégnél voltam ha ez számít..

Én 25 vagyok majdnem 26 ő meg 24 éves.Családot szerettünk volna alapítani.De így :(


2013. nov. 12. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért nem jelentkeztél? Én ha egy napig nem tudom elérni a párom idegroncs vagyok! Ő meg terhesen egy hétig?!!!
2013. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentkeztél egy hétig?
2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előtte jelezted, hogy nem leszel elérhető? Volt rá lehetőséged?
2013. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy előfordulhat ilyen.De nem ennyi időre.

Olyan helyre küldtek ahol nem volt térerő se internet.De az objektumot nem hagyhattuk el.

2013. nov. 12. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Részben megértem őt. Voltam hasonló szituban. Nem értem el a párom napokon keresztül, pedig épp hatalmas szükségem lett volna a támogatására. Pokoli dühös voltam, és nagyon nehezen bocsátottam meg neki. Tulajdonképpen a mai napig nem sikerült teljesen… Mindenképp próbálkozz, még akkor is, ha úgy tűnik, nincs sok remény. Hogy mi sül ki belőle, azt persze nem lehet megjósolni, de ne add fel. Már csak a baba miatt se.
2013. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nincs valaki mas is a kepben? Marmint nala ...
2013. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ilyen esetekben derül ki mennyire stabil egy kapcsolat, illetve mennyire stabilan állnak egymás felé a tagok, vagy nem..
2013. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nincs.Teljességben a bizalmamat élvezi és egy pillanatig se gondolnám.Ismerem annyira.

Itt én voltam a ludas.

2013. nov. 12. 21:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont a hormonok. Sajnos nincs ötletem. :(
2013. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok tenyleg lehetnek. Ne add fel.
2013. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!