Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam 6 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam 6 hónapos terhesen akar elhagyni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Novemberig külföldön dolgoztam.3 hónapot,hogy több pénzünk legyen.Főleg,hogy jön a baba.Viszont volt egy olyan eset,hogy egy hétig nem jelentkeztem.Mielőtt haza jöttem volna.Betegre idegesedte magát a barátnőm.Amikor hazajöttem először egy pofont kaptam majd leszidást.Végül most ott tart,hogy ilyen megbízhatatlan emberre nincs szüksége.Próbáltam beszélni vele de még mindig ideges.Két hete.

Előbb utóbb megbékél?Várnám vissza de ha még beszélni se akar.Teperek próbálkozok.De lassan azt látom,hogy semmi értelme.

Őrző védő cégnél voltam ha ez számít..

Én 25 vagyok majdnem 26 ő meg 24 éves.Családot szerettünk volna alapítani.De így :(


2013. nov. 12. 21:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Valahol megértem.Mert a nagyapja katona volt és lelőtték az oroszok.Az apja meg katona volt de közúti balesetben meghalt a 91ben.

Az anyja meg 3 éve halt meg.Teljesen egyedül maradt és azt hitte engem is elveszített

2013. nov. 12. 21:55
 12/18 anonim ***** válasza:

nincs térerő se semmi? elég kamu:D


de irtam volna akkor postán levelet két nap és bárhova odaér

2013. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Te olvasni se tudsz?

Alpokban voltunk fent a hegyen.Térerő nem volt mert egy csúcs mögötti kis csúcs mögött.A rádió is alig szólt.Mi biztonságiak meg nem használhattuk a vezetékes telefont.

2013. nov. 12. 22:10
 14/18 A kérdező kommentje:
*Na jól elírtam.Csúcs mögötti kis fennsíkon voltunk
2013. nov. 12. 22:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ha megmondod,hogy csak szólsz haza a terhes nejednek,hogy nem fogod tudni hívni ne engedték volna! De ez már mindegy! És mikor már hazafelé jöttél? Nekem az lett volna az első,hogy hazacsörgök!
2013. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A reptéren hívtam fel.
2013. nov. 12. 22:23
 17/18 A kérdező kommentje:
De a lényeg az,hogy rendbe akarom hozni azt amit elrontottam.Csak nem tudom hogyan.
2013. nov. 12. 22:33
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Hát szerintem ez marhaság, és béna női hiszti. Ismeri a munkád, tudja, hogy mit csinálsz. Miért nem lehet megérteni akkor?

Csak a hormonok, mert ennyire buta nem lehet valaki.

2013. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!