Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Mit csináljak? Adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit csináljak? Adjam fel vagy tegyek még egy utolsó próbát a békülésre?

Figyelt kérdés
nem tudom,mire vélni a volt barátom viselkedését?el fogok költözni és ragaszkodik hozzá,h személyesen búcsúzzunk el.azt mondta,hogy nagyon fogok neki hiányozni és hogy rossz lesz neki. ismerkedik egy lánnyal,de azt mondta,h én nagyságrendekkel fontosabb vagyok a számára. mikor irtam neki,h szerintem őt nem érdekli,h mi van velem,azt mondta,h érdekli, de ő nem fogja nekem naponta bizonygatni,hogy fontos vagyok neki.nem tudom,h egyszerű barátként gondol rám vagy még tényleg nem zárta le. ő azt mondja,hogy már lezárta, de a barátaim szerint még ő se zárta le.Help.mit csináljak?tényleg lezárta vagy csak mondja?
2010. okt. 28. 13:02
 1/1 Moonwish ***** válasza:
Vannak lányok akiket soha nem tudunk elfelejteni... Első barátnőmmel nem tartom a kapcsolatot, de nagyon fontos személynek tartom az életemben. Amelett lezártam teljesen a dolgot és már több kapcsolatom volt azóta, de ő akkor is fontos marad nekem. Még ha szeret is valószínüleg lezárta már magában, de attól még mindig fontos maradsz neki. Rosszul teszed ha piszkálod, igy csak téped a sebeit ha van neki.
2010. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!