Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyek még egy utolsó próbát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek még egy utolsó próbát a békülésre?

Figyelt kérdés
1hónapot voltam együtt egy sráccal.szerettük egymást,de a kis viták miatt vége lett.azt mondja,h ő már lezárta,és h nem akar tőlem semmit.tegnap is meg tegnap előtt is találkoztunk egy rendezvényen,ott nagyon megnézett magának.szóba jött,h lehet,h elmegyek külföldre és azt mondta,h tuti,h hiányoznék neki.meg ő hozta szóba kettőnket és mikor mondtam neki,h én elvoltam akkor is meg most is azt mondta rám,h ezek szerint akkor se meg most se jelentett nekem semmit. közös ismerősök is azt veszik észre,h lehet,h békülni akarna.lehetséges?vagy felejtsem el én is?
2010. okt. 21. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elvoltál akkor is meg most is, minek akarnál békülni. Te nem vágysz erre a srácra, ha csak úgy elvoltál mellette is, meg most is. Engedj neki szabad utat most, hogy kereshessen valakit, akinek fontosabb, mint neked.
2010. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontos volt akkor is és most is az,de nem mertem neki leirni,h igen is még most is szeretlek...
2010. okt. 21. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem békülj vele még1x
2010. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!