Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megér egy próbát a további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát a további ismerkedés? Nem félnétek egy ilyen dologtól?

Figyelt kérdés

Van egy néger fiú,akivel a neten ismerkedtem meg.

Sokat szoktunk beszélgetni.Ő idősebb tőlem 7 évvel én 21 vok.

Most hozta fel nekem,hogy szeret,és hogy szeretné ha a felesége lennék,beszélt rólam a családjának is.


2010. dec. 19. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már kapuciner legyen a vége.... Keress egy fehér embert.Neked nem lenne fura,hogy mikor megszülöd a gyerekét a te bőröd fehér a gyereké meg....nem.
2010. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem nem az lenne az eszembe h én fehér vagyok ő pedig fekete.

Hanem az,hogy a szerelem gyümölcse.

Nem vagyok még szerelmes ne értsen félre senki.

Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről a dologról!

2010. dec. 19. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson.Ha összeállnál vele, hát tagadjon ki a családod!Maradj a fajtádnál!
2010. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szoktak cikkek lenni arról hogy az ilyen majmok mit csinálnak a barátnőjükkel.Hogyan ölik meg meg hasonlók.
2010. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már régóta nem vagyok rasszista, de azért jobb lenne, ha nem állnál össze a fiúval...

Persze azt sem javaslom, hogy az itt elhangzottak döntsenek arról, hogy most akkor összejöjjetek, vagy sem...Úgyis te fogod eldönteni, hogy mi lesz a fiúval, nem pedig mi...

De azért javaslom, hogy előtte gondold végig ezt a dolgot mert, elég sok oltást fogsz kapni...Nem csak tőlünk...

Fel mered ezt vállalni? Mert csak akkor szereted igazán a fiút!

Ami azt illeti...Ha még csak a neten beszélgettek és Ő már most a házasságon töri a fejét, akkor nyilván magyar állampolgárságot szeretne magának, vagy nagyon hülye dumára tett szert...Lehet, hogy te vagy a 25. lány akit elvenne feleségül és ugyanezzel a sablondumával hálózta be őket a neten...XD Mondjuk erre a fehérebb fiúk is hajlamosak...


Te mit szeretnél tőle?!

2010. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Még én sem tudom!

Szépeket ír,nagyon kedves.

De nehéz elképzelni azt,hogy én ott kint éljek.

Írtam neki,hogy félnék ettől a dologtól,mert én még a családomtól ilyen messze soha nem voltam,és még másik országban sem.

Ő a Dominikai Köztársaságban él,Chilében.

És írta,hogy ő meg én jönnénk vissza Magyarországra,csak a családja meg szeretne ismerni.

2010. dec. 19. 22:54
 7/13 A kérdező kommentje:

És írta,hogy milyen szép ott kint minden,tenger,strand,gyönyörű életünk lenne.

Na hát mondani mindent lehet!

2010. dec. 19. 22:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát persze és ezt te el is hiszed.

Lehet hogy megerőszakol pár haverjával, utána meg elvágja a torkod és eléget.Ez is benne van.

2010. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze,benne van.

De ez olyan hihetetlen nekem,nem ilyennek ismertem meg,így neten keresztül.

Bár itt mutathatja akármilyennek magát.

Más lányok akiknek más nemzetiségű párja van,nem féltek.??

2010. dec. 19. 23:01
 10/13 anonim ***** válasza:

J Válasza


Na ne hulyéskedjunk már egy 28 éves fickó nem lessz szerelmes és nem akar megnősülni néhány tucat levél után.

Ilyet még egy 14 éves se ít aki még nem látott nőt.

Szerintem (már bocs) de nem lehetsz valami szép lány v. nincs önbizalmad, a napnál is világosabb hogy csak hülyít téged. Ezek az emberek nem azért jönnek ide mert hű de magyarok akarnak lenni hanem a pénzét mert ahonnan jönnek nehezen élnek meg itt meg kihasználnak mindenkit aki haggya magát mert rohadt jól értenek az emberekhez. legyél észnél. Tapasztalatbol mondom.

2010. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!