Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megér egy próbát a további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát a további ismerkedés? Nem félnétek egy ilyen dologtól?

Figyelt kérdés

Van egy néger fiú,akivel a neten ismerkedtem meg.

Sokat szoktunk beszélgetni.Ő idősebb tőlem 7 évvel én 21 vok.

Most hozta fel nekem,hogy szeret,és hogy szeretné ha a felesége lennék,beszélt rólam a családjának is.


2010. dec. 19. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudod, így szokták beszerezni a külföldi prostikat. Komolyan mondom. Neten bárki tud szépeket mondani, és okosakat. Itt, ebben az országban találkozzatok először, ha elfogadsz egy tanácsot. Vagy ne egyedül menj ki, hanem családostul. De ez így, hogy egyedül ki Chilébe, ott összeházasodtok aztán jöttök vissza mint boldog pár, elég gyanús. Ha a repjegyedet is állja, akkor meg szinte tuti hogy van valami gáz.
2010. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves J!

Nem vagyok csúnya lány.

Ez valahogy sehogy sem függ össze azzal amit te írtál.

Miért csak egy csúnya lánynak írhatnak ilyet a pasik?

Nem azért,de tényleg nem vagyok csúnya.

És nem nagyképűségből írom,de szép lány vagyok.Mások szerint is!

2010. dec. 19. 23:26
 13/13 A kérdező kommentje:

Jah,és még nem döntöttem el,hogy kimegyek hozzá,és feleségül is megyek hozzá.

Ez még semmit nem jelent!

Csak ahogy már írtam,kíváncsi vagyok a véleményekre!

És szerintem a dologból nem lesz semmi komoly,mert én nem vagyok elég bátor ahhoz,hogy feldobjak mindent,és kimenjek külföldre,egy olyan helyre ahol senkit és semmit nem ismerek.És benne van a pakliban a veszély is.

2010. dec. 19. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!