Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén megyek a barátomékhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén megyek a barátomékhoz. Első tali a szüleivel. Mit köszönjek?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a szülei 50felettiek. Az anyukájának csókolom, a faterjának csókolom/jónapot vagy hogy?:S
2010. okt. 26. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jó napottal ne köszönj mert az elég bunkón hangzik..úgy csak ismeretleneknek köszönünk és most nem a boltba mész. Mond, hogy csókolom!
2010. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg akarod sérteni az apját, köszönj neki csókolomot.
2010. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 21:51 vagyok

bocs, elnéztem, te vagy a lány

akkor az édesanyjának valóban "elég" a csókolom, a többit fenntartom

2010. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

tutod mi valaki azt mondja hogy ne jonapot, valaki azt hogy ne csokolom.

koszonj nekik ugy hogy szevasztok!

2010. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csókolom-ot mindkettőjüknek, meg vigyél virágot az anyukájának. De milyen hülye kérdés ez már megint?
2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

54 éves férfi vagyok, és már nagypapa.

Néha már szoktak fiatal lányok csókolommal köszönni.

Te ne tedd, ha jót akarsz magadnak, elvisehetetlen rossz érzés. A szia is sokkal jobb.

Amúgy meg: Jónapot kívánok

2010. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én kizárólag jó napot kivánokkal köszönök vagyis napszaknak megfelelően... csókolom max a 80 éves öreg nénikének :D
2010. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barátodat, hogy mivel köszönj a szüleinek...ő jobban tudja szerintem.
2010. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!