Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok az elvárásom?

Figyelt kérdés
Létezik még olyan férfi a földön, aki nem szereti az alkoholt, a bulikért sincs odáig,tiszteli-becsüli a nőket,nem szidja őket,nem ütné meg soha,illedelmes,kedves, de ha kell megvédi őt mindentől?
2010. okt. 26. 12:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom ilyen volt. Még mindig szeretem :( Minden megvolt benne amit írtál, nah jó ivott, ha alkalom volt rá, szülinap névnap, szilveszter, de soha nem láttam részegnek 2 év alatt, és tudom hogy nem is volt az. Mindig tudt a hol a mérték. Nem volt oda a bulikért, és sem vagyok annyira oda értük, bár én kicsit jobban, de soha nem problémázott ha én a barátnőimmel elakartam menni bulizni, hívtuk őt is de ha nem volt kedve, nem csinált ügyet belőle hogy én elmegyek.
2010. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, én is ilyen vagyok, de persze az elvárás mindig kölcsönös.
2010. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Fülünyúl ***** válasza:
jelen!
2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha magamat veszem alapul, akkor van,

DE! manapság hátránynak érzem, hogy nem egy földhöz tapadt utolsó bunkónak születtem.

Valóban, nem egy olyan férfi vagyok, akitöl benedvesedik az egész utca, de ez van.

A Nök, ahogy Te is átélnek egy jó pár nagy csalódást, mert az áhított lovag kihasználta, megcsalta, megütötte.............és így tovább.

A normális férfit is ugyan abban a formában keresitek, mint azelött, pedig mint köztudott az ordibáló majmok vagy mondhatnám úgy is akik kitünnek a tömegböl, azok megtehetik, hogy orrba szájba csalják megalázzák a Nöt, mert van mindig egy következö hülye.

2010. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21/F
2010. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem, nem iszom, nem cigizek(bár ez nem zavar),nem szeretem a bulikat,és tudok szeretni.A volt barátom is ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezett,és nagyon szerettem,de akkor bizakodóan várom ,hogy találjak valakit,feltéve ha nem mindenki fogalt már...
2010. okt. 26. 15:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Van csak én is foglalt vagyok :D
2010. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan olyan vagyok, mint ami a kérdésben van, ezenkívül még nagyon gazdag és szép is.


Meg egy kicsit hazudós, de ennyi jó tulajdonság mellé, ez a kis hiba biztosan elfogadható. :)

2010. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)Ez a kicsit hazudós is vagyok,de ennyi jó mellé ez belefér, na épp ezért nem tudok hinni sok mindenkinek....Tisztelet a kivételnek!
2010. okt. 26. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!