Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok az elvárásom?

Figyelt kérdés
Létezik még olyan férfi a földön, aki nem szereti az alkoholt, a bulikért sincs odáig,tiszteli-becsüli a nőket,nem szidja őket,nem ütné meg soha,illedelmes,kedves, de ha kell megvédi őt mindentől?
2010. okt. 26. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már foglalt vagyok. :D
2010. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is foglalt vagyok :P

Bár az alkoholt és bulit nem vetem meg , de már inkább csak 1-2 havonta szoktam inni :)

Én legalábbis már kezdem kinőni a bulizós korszakomat .

2010. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 nagyviri ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, de ő is foglalt. A férjem. :D
2010. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Most túl zaklatott vagy... Ha megnyugszol meglátod, hogy vannak ám... ;)
2010. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Elvárásod nem nagy, a színvonal az alacsony.

Én még szabad vagyok :P

2010. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek szerencsére:)

Az én párom is ilyen, először nekem fura is volt hogy nem iszik, nem cigizik. Én meg néha eljárok haverokkal csocsózni, van hogy iszunk is(persze mértékkel, de ő még úgy sem), és cigizek is(de leteszem, mert bunkóságnak érzem hogy úgy csókoljon meg hogy hamutál vagyok).

2010. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Na az én barátom ilyen, de azért ne gondold, hogy olyan tökéletes. :) Nem bulizik, nem iszik, nem cigizik, sokat tanul, info egyetemen van és nagyon céltudatos, karrierista. Ja és nem hajtja a csajokat, 1,5 éve együtt vagyunk és megbizom benne, mert tudom hogy szeret. Mi a másik végletbe estünk át, örökké csak tanul és elfoglalt és amiért ezek a tulajdolnságai vannak, nem sok van ideje rám.... sőt.. amiért szeret, első a kötelesség :(
2010. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néhány bunkón kívül, majdnem az összes pasi ilyen.

Csak egy megfelelő nő kell hozzá, aki ezt kihozza belőle.

2010. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 zeep ***** válasza:
Léteznek még ilyen férfiak. Ugyanakkor elég nehéz rájuk találni, mert az ilyen férfiak a hasonló adottságú nőkre várnak vagy vágynak és mivel igen ritka "példányokról" van szó mindkét nem esetében, eltarthat egy ideig míg egymásra találnak.
2010. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a párom ilyen, és nem feltűnő a leírt jellemsorból, hogy a gyengéi a nők???nem csak a bnőjével ilyen, minden nővel és így minden nő el van tőle olvadva
2010. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!