Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki belémzúgott. Udvarias, meg kedves, szóval szívesen lennék a párja. A baj az, hogy cikinek érzem vele az együttlétet mások előtt, mert külsőleg nagyon nem tetszik. Túl hiú vagyok?
2011. jún. 21. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mások miatt, vagy azért mert nem elég szép az arca nem vagy vele, akkor nem hiú vagy hanem felszínes. :S
2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy csomó jó tulajdonsága, de te mégis csak a külsejét tartod szem előtt. Inkább ne kezdj vele, mert nem lenne hosszú életű a dolog, hiszen ő neked nem tetszik, lehet akármilyen udvarias és kedves...

17/L

2011. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem vagy hiú, nem illetek össze :) ez van.
2011. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:
én soha nem jöttem össze olyan lánnyal aki nem fogott meg testileg is, és itt főleg az arcot jelenti ez nálam. lehetett a legrendesebb aranyosabb kedvesebb, akkor se mozgatott meg bennem semmit. lehet hogy bunkóság, de én így működök...
2011. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Látjátok, a nőknek csak a külső számít!

És csodálkoztok, hogy a pasik miért járnak szoliba meg gyúrni, hát ezért!

Annyira szemetek vagytok!A szépség a nő dolga fogjátok már fel!!!!

21f

2011. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak azért mert valaki udvarias és kedves már lennél a párja érdekes. Egyébként az én is azt javaslom hogy ne.
2011. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt javaslom, hogy jöjj össze vele. először én is ugy voltam h nem annyira teccett a barátom külsőleg és nem akartam összejönni vele és féltem h a barátaim mit fognak szólni hozzá, de egy-két hét alatt annyira magába bolondított, hogy most már azt se tudom, hogy annakidején mi nem tetszett benne. számomra úgy tökéletes, ahogy van, és már 9 hónapja együtt vagyunk és rengeteg ismerősöm mondja, hogy nála ezerszer jobb srácot is megkaphatnék, de nekem csak ő kell:) szval ha csak, azért nem jönnél össze vele, mert külsőleg annyira nem jön be, akk nagyon buta vagy, mert lehet hogy életed szerelmét szalasztod el ezzel...
2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy idézet, aminek sajnos már nem tudom a szövegét, Kant-tól van: a szeretethez az első lépés a másik szépsége, tetszése. Ha neked ő mint pasi nem tetszik, akkor nem fogsz hozzá vonzódni, képzeld el a szexet olyas valakivel aki nem tetszik. Lehet, hogy mint barát tökéletes...
2011. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És itt jön ki megint, hogy kinek mit jelent a szerelem... Akinél ott kezdődik, hogy "tetsszen a külseje", annak a belső mennyit jelenthet? Beleszerethetsz egy izmos, kockahasú, Schwarzenegger2-be, akinek lehet, hogy fél méteres adottsága van, de kb. az IQ-ja is annyi... Te döntesz: Választhatsz valakit, aki telefontöltőnek használ Téged, de egy álomlovag külsejével bír, vagy választhatsz valakit, aki szeret is, és nem azért, mert Te olyan tökéletes nő vagy... Tökéletes férfi NEM létezik! Hiába várod! A tökéletes férfi majd akkor jön létre, mikor a Te agyad meg szíved azzá teszik! A probléma Nálad ott kezdődik, hogy szavazásra bocsátod ezt a kérdést az interneten... Te halasztod el a boldogságot, vagy a többiek, akik válaszolnak? Nekik/Nekünk nem fog fájni, ha Téged kihasznál majd valaki, akit ehelyett a fiú helyett választottál, mert a válaszolók 75%-a ma este már nem is fogja tudni, hogy válaszolt erre a kérdésre... Ha rám hallgatsz, és azokra, akik nem a szex kedvéért lesznek szerelmesek, akkor nem érzed cikinek az Ő közelségét, és megpróbálsz hozzá közeledni, és talán meg is találod benne a tökéletes férfit. Ha eleve így akarsz hozzáállni, hogy nem tetszik=akkor nem is kell, akkor Te nem hiú vagy, hanem szimplán ostoba. (Kérlek ne haragudj, de ezt finomabban nem lehet mondani) Ezen alapon Hitler is "jól nézett ki", akár Vele is járhattál volna.. De mégsem lettél volna a párja, mert a lelke üres volt. Gondolkodj, el Téged miért fog valaki is szeretni 65 évesen! Hát nem a külsődért az biztos... Legalábbis ha mást választasz. Valószínű, hogyha Őt választod, akkor Ő 65 évesen is annyinak fog látni, mint amennyi most vagy, ugyanolyan szépnek! Most az egyszer próbálj meg ne a hormonjaid, meg feromonjaid után menni, hanem a szíved után. És ha egy mód van rá, adj egy esélyt annak a fiúnak! Nem fogod megbánni, ezt megígérem!
2011. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor értelmetlen akár felszines vagy akár nem :)
2011. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!