Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki lemondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki lemondott egy nagy szerelemről pl. tisztesség vagy becsület miatt és nem bánta meg később?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

meséld el hogy lehet "tisztességért" és "becsületért" lemondani a szerelemről XD

valahogy nem összehozható :D

ez kb olyan mint a női büszkeség miatt a csaj nem keresi a srácot dolog :D az is baromság XD

2011. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
terhes vagy.
2011. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki lemond a szerelemről, az biztos, hogy sajnálja később.
2011. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondtam is már le szerelemről, meg nem is. Minden esetben megszívtam. XD

A legjobb döntésem mégis az volt, mikor egy új szerelemért hagytam a fenébe a fősulit. Más kérdés, hogy esélytelen voltam ott, és jelentkeztem inkább máshova, de ha akkor mégis erőltetem a tanulást, és vele nem jövök össze, most ugyanúgy nem oda járnék, de pasim se lenne... :(

Szóval csináld mindig azt, amit szeretnél. Egyszer hátha bejön.

20L

2011. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!