Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz ez a feltevés a szerelemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a feltevés a szerelemről?

Figyelt kérdés
igaz az hogy amilyen életet élek ahoz kapok 1 fiút? pl. ha csavargósat akkor olyan csavargós fiút kapok, viszont ha megváltozok akkor másik fiút rendel mellém a sors? 18 / l
2011. ápr. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Baromság.
2011. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiban lehet benne igazság, hogy abból a körből szerzed az ismerőseidet, amelyikben mozogsz. De ez sem törvényszerű.
2011. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem mindig igaz. Csavargósat azt úgy értetted, hogy hajléktalan?:D Mert akkor hajléktalan csak hajléktalannak jöhet össze..

Viszont azt észrevettem saját magam példájából, hogy én szinte mindig ugyanolyan pasikat vonzottam. Általában szemüvegesek voltak, volt közöttük kicsit magabiztosabb, de szinte mindig félősek és visszahúzodósak voltak. - Mint amilyen én is vagyok:S. Ezért sem működik egyik sem.

2011. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt véleményem szerint azért mondják, hogy pölö ha van egy lány aki egy ökörrel él együtt aki csalja veri stb. akkor azt kapja amit megérdemel. Mert miért nem hagyja ott. Mondjuk azért mert egy a csaj is egy ökör. Aha várjunk csak lehet hogy van ebben valami......
2011. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16.16 erdekes eszme futtatas van benne valami:) nekem a volt baratnom anyja nem hagyja ott a ferjet, pedig mar 20 eve verik egymast, pedig ez egy igen tehetos csalad, tehat nem kisebbsegi, es nem is melyszegenysegben elok...aztan a baratnom is olyan valakiert hagyott ott, aki azota tobbszor felpofozta mar...hat lehet neki egy ,,igaz ferfi" kellett, aki megmutatja, hogy o bizony magabiztos:D de hogy a kerdesre is valaszoljak...foggalmam sincs, csak erdekeltek volna a valaszok, azert jottem ide:)
2011. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen egy olyan fiúval találkoztam,aki teljesen az ellentétem volt,mégsem értett meg senki sem annyira minket,mint mi egymást.Megváltoztatott,visszafogott,amiért a mai napig nagyon hálás vagyok.Én szintúgy formáltam őt jobb irányba,hogy ne legyen ennyire merev,szűklátókörű. Jobb ember lettem..örülök,hogy összehozott vele a sors.:)
2011. ápr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, mert ha pl egyfolytában diszkóba jársz, akkor nyilván ott ismersz meg valakit, ha egyetemre, akkor nagyvalószínűséggel szintén egyetemistát..stb De ez tényleg csak azért van, mert amilyen életet élsz, olyan emberekkel találkozol. Szóval azért nem az, mint ahogy rosszallóan a nagymama mondja, hogy kislányom.... Szóval nem azt jelenti, hogyha megiszol egy pohár bort, akkor alkoholista lesz a férjed...stb. A sorsot ebbe ne keverjük bele. Mindenkinek olyan fiút rendel a sors, amilyet szeretne (különben meg ne jöjjön össze vele, vagy ne maradjon vele).
2011. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!