Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy/sok elvárásom lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy/sok elvárásom lenne a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

pl. kizáró tényező ha egy lány cigizik vagy rendszeresen alkoholt fogyaszt.Vagy hogy pl 16-17 évesen ne feküdjön le minden pasival akivel már legalább a szemkontaktust felvették?Engem ezek a dolgok eléggé taszítanak...Elég nehezen találok olyan lányokat akik ezeknek eleget tesznek.Vagy csak én várok el túl sokat?

mellesleg 18 éves bpi srác vagyok:)


2010. aug. 27. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
teljesen normális elvárás volt 5 éve....de most? ritka az ilyen lány...
2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"kizáró tényező ha egy lány cigizik vagy rendszeresen alkoholt fogyaszt."


nekem már ez bőven elég kizáró tényező

2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem. */L
2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hozzáteszem , a végére ez a bp-i srác vagy dolog remek célzás, ügyesen csináltad:D
2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen reálisak az elvárásaid, nekem is kb. ilyenek. Ebben csak az a gáz, hogy ugyanarra a kevés normális lányra vadászunk ketten. :D ÉS CSAK EGY MARADHAT :))) 24 F
2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

nem vársz el túl sokat szerintem

az a baj, hogy azok a lányok, akik korban hozzád illenek (16-17) ilyen "züllöttek", persze nem mind, de a maradék meg mondjuk külsőre nem jön be, vagy egyéb okokból gondolom.

hát nehéz megfelelő lányt találni, de ne add fel!

21 éves egyetemista lány

2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ritkák az ilyenek de vannak kivételek.

én útálom a cigit, ki se próbáltam, alkoholt csak buliban és nem túlzott mennyiségben és hűséges vagyok xĐ

16 éves csaj

2010. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

aki megfelel annak meg más "hibája" lesz, bár én nem tartom ezt hibának

Fogadd el amilyen és kész.

2010. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ajj, hát bírom az ilyet:)

Mi az, hogy kevés ilyen lány van? rengeteget ismerek, és soknak barátja sincs. magamat nem merem akkor ide sorolni, nemtudom mi aza "rendszeres" alkoholfogyasztás nálad, nyaranta bulikban párszor szinte mindenki szerintem iszik :)a r*bancok is csak a zajos kisebbség, hidd el.

2010. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

najó.persze fogadjam el.

de nekem ezek olyan dolgok amiket utálok,nem éltem velük soha,egyébként is utálom és ráadásul tudom h tök káros dolgok.Mármint a szex nem káros...:Dnade ezt nem fejtem ki bővebben.Lehet én élek abszolut egészséges életet,de undorodom az ilyesmitől.Ha egy lányról kiderülnek ezek a dolgok,hiába szerettem úgy nagyon mondjuk addig,utána vhogy elkerülöm ezeket a lányokat.Vhogy nemtudok már közeledni hozzájuk.Sőt.

2010. aug. 27. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!