Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy/sok elvárásom lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy/sok elvárásom lenne a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

pl. kizáró tényező ha egy lány cigizik vagy rendszeresen alkoholt fogyaszt.Vagy hogy pl 16-17 évesen ne feküdjön le minden pasival akivel már legalább a szemkontaktust felvették?Engem ezek a dolgok eléggé taszítanak...Elég nehezen találok olyan lányokat akik ezeknek eleget tesznek.Vagy csak én várok el túl sokat?

mellesleg 18 éves bpi srác vagyok:)


2010. aug. 27. 22:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én is szintén így vagyok, mint te, csak 16. Mindig mondják, hogy mit válogatok, túl nagyok az elvárásaim... Hiába szép, meg rendes, de ha cigizik, akkor köszönöm nem. Akit meg megfelel ezeknek a kritériumoknak, az meg vagy foglalt, és kemény munkával megszerezhető, vagy egyáltalán nem szerezhető meg. :D Mindenesetre bízok benne, hogy hamarosan megtalálom, akit keresek. :D Úgyhogy a kérdésre válaszolva nem csak te vagy ilyen, és igen, egyelőre szerintem is ritka GYÖNGYSZEM egy ilyen lány a mai világban! Múlt héten is... 13-4 évesek tömkelege cigizik + iszik csak divatból. A fiúk meg ne is mondjam. Meg még ki tudja mi mást csinálnak... Kitartást neked és jó keresgélést! :)
2010. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!