Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy/sok elvárásom lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy/sok elvárásom lenne a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

pl. kizáró tényező ha egy lány cigizik vagy rendszeresen alkoholt fogyaszt.Vagy hogy pl 16-17 évesen ne feküdjön le minden pasival akivel már legalább a szemkontaktust felvették?Engem ezek a dolgok eléggé taszítanak...Elég nehezen találok olyan lányokat akik ezeknek eleget tesznek.Vagy csak én várok el túl sokat?

mellesleg 18 éves bpi srác vagyok:)


2010. aug. 27. 22:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is kevés ilyen lány van. Épp a nyáron voltam egy táborban, ahol volt kb. 8-10, 20-22 éves egyetemista, elvileg természetszerető lány. Mind dohányzott. GUSZTUSTALAN!!!
2010. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
mondjuk érdekes, énmeg nemtudnék mondani olyan pasit, akit pl a dohányzás vállaltan zavar.
2010. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, nem is egy bolygón élünk :)
2010. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem "ma 22:57" hülyeséget írt. Ha nagyon nem tetszik egy dohányzó, iszákos csaj, ne fogadd el. Fogadj el olyat, akinek számodra jobban tolerálható hülyesége van. Tökéleteset nem fogsz találni, de abban vannak különbségek, kinek milyen gyengeségét tudod tolerálni.
2010. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szedj fel el 15-16 éves kiscsajt és olyanra idomítod amilyenre akarod.Ha sportol a lány,valószínűleg nem iszik,nem dohányzik amúgy.

Ezt a felveszi a szemkontaktus és dug dolgot meg felfújod.Nem olyan könnyű megfektetni egy 16 évest.Egy 20-25 évest sokkal könnyebb.

2010. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
igen...igazad van.bár nem hülyeséget mondott.igaza volt neki is valamilyen szinten.De végülis azon gondolkozok hogy valóban most,ezekben az időkben talán kicsit különleges,speckó,nehezebb elvárásaim vannak,mint ahogy az első hozzászóló is mondta...de akk nemtudom hol ismerkedjen az ember...Hisz nem vagyok nagy bulizós,viszont ahogy hallom az 'egyetemisták' sem különbek,és valóban,nekem is vannak ilyen ismerőseim.
2010. aug. 27. 23:19
 17/21 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hol rejtőznek a rendes lányok, de bízom benne, hogy előbb vagy utóbb találok egyet (vagy többet...). Szerintem általában elég kulturált körökben mozgok ahhoz, hogy legyen erre reális esélyem.
2010. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
jó persze azért túloztam...de akk úgymondom h talán a normálisnál sokkal hamarabb lefekszenek valakivel.Persze kinek mi a normális meg mikor mi.ezaz idomításos dolog...hát nemtudom,ehhez még sztem nem vagyok elég tapasztalt.Vagy csak úgy gondolom.Nemtudom de.De ha én idomítom az meg olyan mintha nem azért szeretem amilyen hanem azért amilyenné tettem nem?A sportos dolgoban igazad van,erre még csak nemrég gondoltam,de azóta rájöttem h manapság olyan lányt is nehéz találni aki sportol.Nemrég az egyik rádió adón is volt róla szó h a fiatal lányok nem sportolnak.
2010. aug. 27. 23:35
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem illik általánosítani, de a sportoló lányok felénk nem az erényövükről híresek... :) Hogy finoman fogalmazzak...
2010. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem nagyok az elvárásaid. Mondjuk én lány vagyok, de én is cigi és alkohol ellenes vagyok. Utálom, ha valaki cigizik... számomra visszataszító. 15/L
2010. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!